PDA

Zobraziť plnú verziu : Senior Travel - dovolenka pre seniorov v Španielsku za výhodných podmienok

vladimirg
14.9.2010, 16:49
Tak ako v uplynulej úspešnej sezóne, v ktorej s veľkou spokojnosťou prvýkrát využili pobyty pre seniorov EÚ v Španielsku s CK PEGAS Travel aj slovenskí seniori, Vám radi znovu ako autorizovaný partner projektu pre Slovensko ponúkame nový program pre seniorov na sezónu 2010/2011 - oblasť Andalúzie Costa del Sol (Malaga), Costa de la Luz (Huelva), oblasť Katalánska Costa Brava a Maresme (Barcelona) a ostrov Mallorka.
Nová ponuka Senior Travel (http://www.seniortravel.sk) je pripravovaná s renomovaným touroperátorom SUNWEB Sundio Group, ktorý v minulej sezóne privítal v Španielsku viac ako 45.000 seniorov z celej Európskej únie.
Na základe získaných skúseností a vzájomnou spoluprácou so španielskymi poskytovateľmi služieb (letecké a autobusové spoločnosti, hotely, sprievodcovia, cestovní asistenti) sme Vám pripravili výhodnú ponuku, cestovný balíček služieb za rozumnú cenu.
Tieto pobyty nie sú obmedzené ani viacnásobným cestovaním počas roka, ani počtom spolucestujúcich osôb do 55 rokov občanov krajín EÚ. Ďalšou výhodou je slovensky alebo česky hovoriaci delegát.
Ponuka a detaily programu Senior Travel (http://www.seniortravel.sk).

klub1
6.10.2010, 17:45
Tak až teraz som sa dostal k PC. Som na dovolenke z PEGASOM- že program seniori - je to podvod a klamstvo. Odlet sme mali 4.10.2010 - 8 dní, Andalúzia. ŽE 8 dní? Riť Paľovu - 6 dní, Cestovná kancelária PEGAS zavádza. Odlet bol z Viedne - 15:45 hodin, taký zmätok som ešte nevidel, sľubeny let s Air Berlin nebol, leteli sme s neznámou leteckou spoločnosťou patriacej Iberia. Čakali sme na vybavenie - samozrejme že čekin sme museli nájsť sami. Žiaden delegát sa na letisku nenachádzal - okrem jedného pána z Trenčína, ktorý má vlastnú cestovnú kanceláriu a ponúka tento produkt tiež. Na na čekinu nám povedali že musíme doplatiť 20€ za batožinu - v stánku IBERIA- nesúhlasil som s tým, no chceli sme odletieť - tak som privolil, ale na okienku IBERIA chceli 40€ na jeden smer - nie 20€ pretože bolo medzipristátie v Barcelóne. Sumár sumárum - dovolenka sa predražila v ten moment o 80€. To sme už nechceli zaplatiť. Pán ktorý bol na letisku z cestovky z Trenčína /neviem meno ale zistím/, sľúbil svojim klientom kompenzáciu- bolo to veľmi milé - i keď behal ako biela myš po všetkých možných okienkach, my sme kontaktovali PEGAS - žiaľ tam povedali že oničom nevedia. Problémy s batožinou, to ani nehovorím.
Pán z cestovky podotýkam nie z PEGASU prišiel asi za pol hodiny a povedal všetkým že doplácať sa nebude - a vybavil to sam.... KDE BOL PEGAS?

Tak aby som to zhrnul a neprišiel o cenne hodiny v Malage,
CK PEGAS garantovala 8 dní pobytu - je ich 6 . odlet 4.10. - 15:45hodín
prílet 11.10, odlet ráno o 7 hodine...

Garantovaný 4* hotel - máme iba 3*

Delegát na letisku Čech... prd bol to Poliak

Moje odporúčanie - to je jedno s akou CK pôjdete na program Senior - je to divný program, a určite sa nikdy už nezúčastním, a prvé kroky na Slovensku pôjdu do PEGASU - budeme chcieť náhradu za 2 dní..

Hlavne že ste sa nabalili......

Ľudia rozmýšľajte - za túto sumu máte i Grécko alebo teraz Egypt a teplo

vladimirg
6.10.2010, 18:49
Tak až teraz som sa dostal k PC. Som na dovolenke z PEGASOM- že program seniori - je to podvod a klamstvo. ...

Milý "klub1" predtým ako napíšete nejakú verejne dostupnú sťažnosť si prosím overte o kom vlastne píšete. Naša Ck PEGAS Travel organizuje zájazdy pre seniorov do Śpanielska už druhú sezónu a ešte sme nemali popoludňajšie odlety. Lietame len spoločnosťou Airberlin, ktorej súčasťou je aj Fly Niki. V Trenčíne existujú dve cestovné kancelárie so slovom PEGAS v názve. Zájazd ktorým ste cestovali Vy organizovala CK PEGAS tour, s ktorou naša firma nemá nič spoločné. Aj 4.10. nám cestovalo do Malagy viacero klientov, všetci leteli dopoludnia priamym letom z Viedne do Malagy a leteli spoločnosťou Fly Niki. Vaša kritika bez celého názvu spoločnosti tak može poškodiť našej cestovnej kancelárii. Źiadame preto, aby ste veci uviedli na správnu mieru.

Giza
7.10.2010, 14:17
CK Pegas Travel a CK Pegas Tour - naozaj sú to dve samostatné spoločnosti? Prečo potom majú temer rovnaké názvy? Nie je to zámer na oklamanie nepriateľa?

Pre sťažovateľa - všetky cestovné kancelárie do počtu dní počítajú aj dni cestovania, preto s kompenzáciou za dva dni nerátajte, je to strata času. Užite si tento pobyt a už nenadávajte - Andalúzia je krásna a ak tam chce človek ísť, beztak musí hľadať lacnejšie pobyty a nesmie mať potom privysoké nároky.

vladimirg
7.10.2010, 14:41
CK Pegas Travel a CK Pegas Tour - naozaj sú to dve samostatné spoločnosti? Prečo potom majú temer rovnaké názvy? Nie je to zámer na oklamanie nepriateľa?

Nechapem co myslite oklamanim nepriatela. Jedna sa o dve spolocnosti, na dvoch roznych miestach v Trencine s roznymi majitelmi. PEGAS Travel je autorizovanym partnerom v kooperácii s renomovaným touroperátorom SUNWEB Sundio Group pre Slovensko so seniorskym programom. Od problematickej dovolenky uvedenej pisatelom "klub1" sa distancujeme a pozadujeme ospravedlnenie.

klub1
7.10.2010, 16:07
Pozor nato ... švagor objednával zájazd na stránke
www.pegas.sk
ľudia rozmýšľajte , hodí vás to na travel.... takže nerozumieme prečo sa vyhovárate na tour. Ale to je jeno...
je tu v stredisku i pegastour i travel a ešte jedna Európa- nemáte ani jedného spokojného klienta.

Ľudia vôbec negarantujú to čo sľúbili - mame 3* hotel, žiadne animácie, víno, voda zabudnite že je to zadarmo....

dada
7.10.2010, 18:01
Milý "klub1" predtým ako napíšete nejakú verejne dostupnú sťažnosť si prosím overte o kom vlastne píšete
....V Trenčíne existujú dve cestovné kancelárie so slovom PEGAS v názve. Zájazd ktorým ste cestovali Vy organizovala CK PEGAS tour, s ktorou naša firma nemá nič spoločné.
Vaša kritika bez celého názvu spoločnosti tak može poškodiť našej cestovnej kancelárii. Źiadame preto, aby ste veci uviedli na správnu mieru.

Nechapem co myslite oklamanim nepriatela. Jedna sa o dve spolocnosti, na dvoch roznych miestach v Trencine s roznymi majitelmi. PEGAS Travel je autorizovanym partnerom v kooperácii s renomovaným touroperátorom SUNWEB Sundio Group pre Slovensko so seniorskym programom. Od problematickej dovolenky uvedenej pisatelom "klub1" sa distancujeme a pozadujeme ospravedlnenie.

Pozor nato ... švagor objednával zájazd na stránke
www.pegas.sk (http://www.pegas.sk)
ľudia rozmýšľajte , hodí vás to na travel.... takže nerozumieme prečo sa vyhovárate na tour. Ale to je jeno...
je tu v stredisku i pegastour i travel a ešte jedna Európa- nemáte ani jedného spokojného klienta.

Ľudia vôbec negarantujú to čo sľúbili - mame 3* hotel, žiadne animácie, víno, voda zabudnite že je to zadarmo....

Ospravedlnenie?!

V prvom rade je záležitosťou každej CK (firmy), aby bola ľahko identifikovateľná a rozpoznateľná.
Má alebo mala by mať prehľad vo svojom "rajóne" a snažiť sa zabrániť, aby nevznikali v jednom meste firmy s mätúcim veľmi podobným názvom či logom.
Vo svojom vlastnom záujme! Ináč to naozaj zaváňa nekalými úmyslami.
V opačnom prípade nemôže zazlievať bežnému klientovi - a seniorovi zvlášť - že sa ťažko orientuje.
Verím, že "Lietajúci kôň", či "Okrídlený kôň" neznie tak honosne ako Pegas, ale význam je ten istý, stačí sa len dohodnúť.
A nerobiť zo svojich klientov lietajúcich somárov!

ana
7.10.2010, 18:15

Odpovedám; nie je to na oklamanie nepriateľa, Travel a Tour sú rozlišné názvy používajú sa v cestovkách...
podľa zaregistrovaných dát sú to dve rôzne cestovky čo sa týka aj ponuky produktov...
môžete si porovnať zvýraznenie v uvedenom príspevku aj v e-mail adrese

Podľa klienta klub 1... www.pegas.sk

kontakty;
PEGAS Travel, s.r.o.
Mierové nám. 14, 911 50 Trenčín
tel./fax 032/ 74 32 272
tel. 032/ 74 44 585
Orange 0908-791 264
T-mobile 0911-272 280
e-mail trencin@pegastravel.sk

Podľa Senior Travel

PEGAS Travel, s.r.o.
Mierové nám. 14, P.O.Box 8, 911 50 Trenčín
tel./fax 032/ 74 32 272
tel. 032/ 74 44 585
non-stop Orange 0908-791 264
T-mobile 0911-272 280

.................................................. ......

PEGAS TOUR s.r.o.
telefón : +421-32-7440 350
+421-32-7444 480
+421-32-7444 473
fax : +421-32-7431 795
adresa : Mierové námestie 23 911 01 Trenčín
e-mail : pegas@pegastour.sk

Giza
7.10.2010, 18:15
Skutočne som našla seniorpobyty aj u Travelu aj u Touru. Ceny u obidvoch sú porovnateľné a prijateľné. Ale až doteraz som nevedela, že existujú dva Pegasy a sťažovateľ má v tom neporiadok tak isto, nie je treba sa s ním hádať, určite si to už zapamätá tak ako ja. Oklamanie nepriateľa mal byť žart, vidím že nepodarený. Ale pre poriadok musím povedať, že ja mám s tým druhým Pegasom veľmi dobré skúsenosti, bola som s ním na Ischii a nemalo to chybu.
Tak som zasa o niečo múdrejšia.

dada
7.10.2010, 18:20
Odpovedám; nie je to na oklamanie nepriateľa, Travel a Tour sú rozlišné názvy používajú sa v cestovkách...
podľa zaregistrovaných dát sú to dve rôzne cestovky čo sa týka aj ponuky produktov...
môžete si porovnať zvýraznenie v uvedenom príspevku aj v e-mail adrese

Podľa klienta klub 1... www.pegas.sk (http://www.pegas.sk)

kontakty;
PEGAS Travel, s.r.o.
Mierové nám. 14, 911 50 Trenčín
tel./fax 032/ 74 32 272
tel. 032/ 74 44 585
Orange 0908-791 264
T-mobile 0911-272 280

Podľa Senior Travel

PEGAS Travel, s.r.o.
Mierové nám. 14, P.O.Box 8, 911 50 Trenčín
tel./fax 032/ 74 32 272
tel. 032/ 74 44 585
non-stop Orange 0908-791 264
T-mobile 0911-272 280

.................................................. ......

PEGAS TOUR s.r.o.
telefón : +421-32-7440 350
+421-32-7444 480
+421-32-7444 473
fax : +421-32-7431 795
adresa : Mierové námestie 23 911 01 Trenčín
e-mail : pegas@pegastour.sk

Pegas Tour či Pegas Travel - každému utkvie v pamäti Pegas!
A nedorozumenie je na svete.

ana
7.10.2010, 18:29

Veď hej, ja som chcela prísť na chlp sťažností, to vieš bývala kancelárska krysa :argh::hmmmm2:....

vladimirg
8.10.2010, 10:27

Mne je to jasne, ze klienti v tomto pripade tazko rozlisuju. Nie je to nasa chyba. Neradi by sme ale niesli kritiku, ktora ma byt smerovana na niekoho ineho. Nadalej si stojim za tym, za pan "klub1" by sa mal na tomto fore nasej cestovke ospravedlnit. Alebo ak ma pocit, ze vie o com hovori, tak ho vyzivam aby sa osobne ozval a radi mu zrozumitelne vysvetlime na koho ma svoju kritiku smerovat. Najjednoduchsie je anonymne bryzgat na vsetko okolo. To dokaze kazdy.

dada
8.10.2010, 10:45
Mne je to jasne, ze klienti v tomto pripade tazko rozlisuju. Nie je to nasa chyba. Neradi by sme ale niesli kritiku, ktora ma byt smerovana na niekoho ineho. Nadalej si stojim za tym, za pan "klub1" by sa mal na tomto fore nasej cestovke ospravedlnit. Alebo ak ma pocit, ze vie o com hovori, tak ho vyzivam aby sa osobne ozval a radi mu zrozumitelne vysvetlime na koho ma svoju kritiku smerovat. Najjednoduchsie je anonymne bryzgat na vsetko okolo. To dokaze kazdy.

A nebolo by jednoduchšie zariadiť to tak, aby klienti rozlišovali ľahšie?
Celkom neanonymne? :biggrin:
Ušetrili by ste si kritiku aj vysvetľovanie.

vladimirg
8.10.2010, 11:05

Myslite vzdat sa svojej 15-rocnej historie a tazko nadobudnuteho mena a premenovat sa na firmu ktoru nikto nepozna? Dakujeme za radu, ale toto nie je riesenie.
Ja osobne by som urcite nekritizoval Jana Smutneho, ked by som si zajazd kupil od Jana Veseleho. Hoci su to obaja Janovia. Hovorim iba o elementarnej slusnosti, ze ked sa uz "klub1" dal do kritiky a poskodil nou niekoho, kto s pripadom nema nic spolocne, tak by mal svoju chybu uznat, ospravedlnit sa a ist sa stazovat za skutocnym adresatom. Tak si predstavujem slusnost. Samozrejme to, ze ma pri svojej dovolenke neprijemnosti je nam luto, ale kedze nie je nasim klientom, na pripad nemame ziadny dosah.

ana
8.10.2010, 11:47
Mne je to jasne, ze klienti v tomto pripade tazko rozlisuju. Nie je to nasa chyba. Neradi by sme ale niesli kritiku, ktora ma byt smerovana na niekoho ineho.
Najjednoduchsie je anonymne bryzgat na vsetko okolo. To dokaze kazdy.

Myslite vzdat sa svojej 15-rocnej historie a tazko nadobudnuteho mena a premenovat sa na firmu ktoru nikto nepozna?
Hovorim iba o elementarnej slusnosti, ze ked sa uz "klub1" dal do kritiky a poskodil nou niekoho, kto s pripadom nema nic spolocne, tak by mal svoju chybu uznat, ospravedlnit sa a ist sa stazovat za skutocnym adresatom. Tak si predstavujem slusnost.

Anonymne je to len ako "uvedené v príspevku klientom klient1"
oficiálne si môže sám "klient1" overiť dáta na jeho zmluve: adresu cestovky - má ju v mojom príspevku...
k tomu tiež IČO, DIČ aj ostatné dáta aby sa sám presvedčil na základe overenia si v jeho zmluve
či sa v rozčúlení pomýlil pretože obe cestovky majú aj ponuky pre seniorov
v prípade že sa pomýlil a takto verejne na našom placi poškodil dobré meno ako píše "vladimirg"
je na mieste sa aj verejne ospravedlniť v ďalšom jeho príspevku... :hmmmm::hmmmm2:

dada
8.10.2010, 12:08
Myslite vzdat sa svojej 15-rocnej historie a tazko nadobudnuteho mena a premenovat sa na firmu ktoru nikto nepozna? Dakujeme za radu, ale toto nie je riesenie.
Ja osobne by som urcite nekritizoval Jana Smutneho, ked by som si zajazd kupil od Jana Veseleho. Hoci su to obaja Janovia. Hovorim iba o elementarnej slusnosti, ze ked sa uz "klub1" dal do kritiky a poskodil nou niekoho, kto s pripadom nema nic spolocne, tak by mal svoju chybu uznat, ospravedlnit sa a ist sa stazovat za skutocnym adresatom. Tak si predstavujem slusnost. Samozrejme to, ze ma pri svojej dovolenke neprijemnosti je nam luto, ale kedze nie je nasim klientom, na pripad nemame ziadny dosah.

Dá sa predpokladať, že podobný názov robí tie isté problémy aj druhej CK s "Pegasom" v názve. Tak by ste sa mohli dododnúť.
Ak namietnete, že im to problém nerobí, pretože vaši klienti nemávajú dôvody na sťažnosti, tak to vyzerá že ide práve o to, čo už ktosi vyššie spomenul - o zámer druhej firmy spotrebiteľa zavádzať.
Aj v tom prípade by malo byť vo vašom záujme to vyriešiť.
A vôbec - nie sú takéto situácie legislatívne ošetrené?

babi ele
8.10.2010, 14:07
Jasné! Všetci chcú byť svetoví a slovenčina im nie je dosť dobrá, tak vymýšľajú, ako by jeden druhého tromfli. Klient nie je povinný študovať obchodný register predtým, ako si objedná cestu. Správne píše Dada o slovenských názvoch, to je už ľahšie rozlíšiteľné, hoci taký hosipový senior ako ja si aj lietajúceho koňa môže pomýliť s okrídleným.:bandit:

Ludmila
8.10.2010, 21:40
Všetci Pegasovia sú z Trenčína? :hmmmm2:

katarina1958
11.10.2010, 13:26
:creep:začala by som asi takto -
1. k programu Senior Travel - mam mamičku v Trenčíne, býva v sociálnom dome na Juhu, ja som tiež Trenčanka, bývam v Bratislave, tak viem presne ako to je.
Kamarátky mojej mamy sa prihlásili na zájazd - najskôr 2 osoby - Prihlásené sú cez PegasTour a volali i moju mamičku s priateľkou. Pýtali sa na môj názor- mne sa to pozdávalo, ale prihlásili sa sami - žiaľ v PegasTravel - už keď sa išla podpisovať zmluva o zájazde moja mamička ochorela a vedela že nepôjde - tak sme našli náhradu. Jej spolubývajúca z Juhu.
T.z. - že v tento moment sú 4 osoby vo Španielsku - ale cez 2 cestovky. Leteli spolu, leteli zle, a to máte vidieť tie SMS ako sa im tam nepáči, brblú na hotel, more, hluk. Jediné čo sa im páči je strava. Letelo sa bez delegáta- bol problém na letisku, veľa ľudí v tomto veku vôbec neovláda nemčinu -doroziemievajú sa rukami nohami... Ulakomili sme sa na dobú cenu - ale tie nervy ktoré tam teráz babičky prežívajú to je k nezaplateniu.

2. Pegastravel alebo Pegastour.- v tomto prípade je to jedno - v stredisku sú spolu. Ale z pohľadu trenčanky ktorá pozná okolie to jedno nieje.
Vždy bol len jeden Pegas- a to Pegastour- ale v posledných rokoch prišiel Pegastravel - náhoda to vôbec nieje. Dala by som sem i fotky keby som vedela ako. Obe cestovky majú kancelárie na Mierovom Námestí. Pravý Pegas- na veľmi peknóm mieste v predu z chodníka, ale kópia Pegasu - Pegastravel o 50m vedľa vo dvore. Ako v kocúrkove, jeden pútač za druhým. Naozaj nechcem nikomu ublížiť, viem že podnikanie je ťažké - ale je to zavádzanie. Veď i keď dáte www.pegas.sk (http://www.pegas.sk) je to Pegastravel. A tak to vypadá v praxi v Trenčíne- myslím si že Pegastravel sa spolieha že ukradne zopár cestujúcich pre seba.

Opis kancelárie - Pegastour - veľmi útulná kancelária, nie moc veľká - ponúkajú tu všetko. Sedí tam asi 5 žien - z vlástnej skúsenosti -veľmi láskavé - cestovala som na Ischiu- vrelo odporúčam.

Pegastravel - sú vo dvore zašitý, kancelária pekná, to nemôžem povedaľ ale personál hrozný. Bola som tam 2 krát. Cestovala som do Viedne na Vianoce- platila som zájazd a prišla som pre pokyny.
Dámy ktoré sedeli pri stole sú vôbec není ochotné. Neurazte sa- presviečať ľudí aby cestovali za každú cenu, to sa mi vôbec nepáči. Akurát sme boli dve cestujúce v kancelárií ale personál iba jedna - staršia silnejšia blondína - keď videla že mam iba "Viedeň za 23€" silou mocou sa ma chcela zbaviť, lebo už čakala ďalšia klientka na Exotiku - pravdepodobne by zarobila viac na nej ako na mne. Doslovne čihala na mna ako trasúca "nedovarena haluška" kedy vypadnem.
Bola som pre pokyny- a bola tam teraz jej kolegyna - ta už bola milšia, no stále nesympatická.
V pravom Pegase je dosť mladých, sympatických slečien- a to k dovolenkam patrí. Nie že by som sa chcela dotknuť niekoho vekom, ja som tiež není najmladšia- ale mladý úsmev je 50% úspech.
A neuveríte aký bol zájazd - sprievodkyňa fajn - ale zájazd bol z Turankaru. - t.j. ďalšia kópia.

Sme vo voľnej zemi a môžem si povedať svoj názor -
myslím si že na Slovesku máme dosť firiem ktoré sa snažie niečo kopírovať - ide to hlavne z Číny - NIKE vs NIKA - športové oblečenie i fajku majú rovnakú.
Je to hlavne na ľudoch - či dôverujú jednej značke originálu alebo idu po nekvalite - dajakéj obyčajnéj kópií. Ale nech sa potom nesťažujú.
Keby boli v Pegastravel charakter - zmenia meno a nerobia hambu Trenčínu. Veď som hľadala iba obed v Trenčíne a preklikala som sa až sem. Pegastravel by mal mať v činnostiach podnikania ešte jenu vec- kopírovacie služby, tie im idú najlepšie.

Ešte raz podotýkam, nechcem ublížiť nikomu v podnikaní, je to iba môj názor, a názor mojích známych. Trenčín je malé mesto- každý každého pozná. PegaTour si ale nedáme- má super zájazd na Ischiu.

ale som sa dnes rozpísala,

Ing. z Bratislavy

babi ele
11.10.2010, 14:53
No, akosi mi to celé smrdí podvodom - že by dane? Alebo odvody do fondov? Niečo je zhnité v štáte Pegasovom v Trenčíne.:flute:

babickaanna
11.10.2010, 19:20
Akosi priveľa je tých koňov,. čo si robia dobrý deň zo seniorov.

Vôbec ich netrápi, že dôchodca možno jediný krát si ušetril toľko, aby aspoň raz mohol ísť do sveta ? Ešte sa tam má aj stresovať a ničiť si zdravie ? Hlavne, že oni zarobia hoci aj podvodom. Je to hanba.

Ludmila
11.10.2010, 20:03
Máš pravdu babickaanna , ale väčšinou dôchodcovia majú deti, ktoré by im mali poradiť a overiť vybranú cestovku.
Na druhej strane poznám bývalú úradníčku, ktorá sa nedávno dala nachytať podvodníčke, ktorá sa obšmietala okolo jej syna a vymámila od nich 200 tis.Sk a teraz ich vodí za nos a stále sľubuje , že ich už vráti . Pritom obletovaný syn , ak sa nemýlim, je policajtom.:bawling:
Preto sa držme hesla : Dôveruj, ale preveruj.:wavey: