Strana 208 z 254 PrváPrvá ... 108158198206207208209210218 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 2 071 až 2 080 z 2532

Téma: hnusné baby a milí páni / Logo (hbmp)

Dátum vstupu
    Oct 2009
    Články v blogu
    103

Je tento príspevok dobrý, vecný a osožný? Áno | Nie

Predvolené

Ahojte všetký, viete ako je dobre čítajúcim ? Len píšte, píšte a píšte. Dobre som sa nasmiala.
    zmena je život

ana Hosť

Predvolené

Citácia Pôvodne odoslal babi ele Zobraziť príspevok
    Teda takto sa mi to páči! Tuším sa už začali topiť ľady a zase sa tu deje sranda! To som si počítala! Najprv som chcela aktuálne odpovedať na každý príspevok, čo ma inšpiroval, ale to by som klikala do Veľkej noci, tak to robím takto: Na čo si spomeniem, na to zareagujem.

Darmo sa vy, chudé, tešíte, že jažibaba by nás hneď začala jesť a sušiť na prosciuto! Dnes aj ježibaby dodržujú zdravú výživu a tak by nás kŕmili šalátovými listami a žihľavoz, kým by sme neschudli a potom by nás dali na pekáč. No oškvarky tie nie sú na zahodenie, viete, koľko stoja na trhu? /Kurnik, mám to samý preklep, už to nebudem opravovať, potrápte sa!/ Keby babajaga napiekla dobrých pagáčov, to by sme jej aj z chlievika ušli! Viete, kde majú výborné naozaj oškvarkové pagáče a skvelé moravské koláče? V tržnici pri Istropolise v stánku SlovgaSTRO! Stojí to za tú výpravu. Sú vždy čerstvé, eštš vrelé!

Videá som si ešte nepozrela, nechávam si ich na koniec, ako tortičku na čerešni. To je tá, čo Mari neupiekla na oslavu.

No a tak jeden vtip poviem, tiež o kohútovi:
    Naháňa kohút sliepku po dvore, vtom vyjde gazdíná so zrnom a volá "pipipi!". Kohút nechá sliepku tak a beží k žranici. Gazda to vidí a povzdychne si":Bože, dúfam, že nuikdy v živote nebudem taký hladný!"
    Nepísala som ho už kedysi?
    Pasmätám si aj také, ktoré nemožno písať, ale ich treba povedať, lebo sú to slovné hračky. Napr. "Včera jsem videl vodní kozu!" No také zviera neexistuje! "Co by ne, já ti ji ukážu!" Ukáže mu kozľa. "To je predsa kozľa, žiadna koza vodní!" No, vidíš! Je to koza vod ní!
    Moc smiešne to nie je, že?

Deti sa učia vo fyzike o svetle. Moricko sa prihlási a hovorí"Pani učiteľka, dá sa svetlo jesť?" "No čo si, Moricko, to sa nedá!" !"Ale ja som včera počul otecka ako hovorí mamičke: Zhasni svetlo a daj si ho do pusy!" FÚÚJJJ!

Na náboženstve sa Moricko prihlási a hovorí:"Pán katechéta, ja som videl Pána Boha!" "Ale moricko, čo to hovoríš, Pánboh je neviditeľný!""No ja som už skoro spal a vtom prišiel k mamičkinej posteli taký duch v bielom a mamička povedala:"Panebože, čo zas chceš!"
    za to že si nás pochválila aj pridala "pěkné vtípky"

ana Hosť

Predvolené

Citácia Pôvodne odoslal dada Zobraziť príspevok
    Vidím, že tu vzniká nová rubrika poradenstva, čo veľmi vítam.
    Mám problém:
    Odkedy náš staručký ale šikovný a ochotný šuster (s malým š!) odišiel na dôchodok, nemá mi kto poprišívať uši na nákupné tašky a opraviť moju obľúbenú koženú kabelku.
    Jeho mladý nástupca sa na to ani nepozrel - asi to bolo pod jeho úroveň.
    Len na pol huby prehodil: "Panyčka, já sem šuster - takéto talafatky nerobím!"
    A bola som vybavená.
    Na internete som našla len dvoch obuvníkov - brašnárov, sídliacich v Bratislave.
    Potom som zistila, že to je vlastne jedna firma s dvomi prevádzkami, kam sa nedá dovolať.
    Neviete o nejakom šikovnom majstrovi, ktorý je ochotný opraviť aj taľafatky ?
    Na peniazoch nezáleží, len aby to nebolo niekde v Malackách....
    Jedného som poznala bol v Tržnici na poschodí, či ešte funguje neviem...
    na budúci týždeň idem k šustrovi tu blízko opýtam sa
    - kožené veci opravujú na ulici opíšem; naproti Teska je kostol tá strana - ulica smer k dvom levom
    sú to dva roky čo som tam bola...

4. Je tento príspevok dobrý, vecný a osožný? Áno | Nie

Predvolené Šuster.

Dada ale to je naozaj problém.
    U nás si otvorila jedna pani prevádzku s názvom Gombička a odvtedy nemám s takýmito vecami problém, je síce zameraná na šitie ale takéto drobné šustrovské práce robí tiež. Zatiaľ veľmi dobrú skúsenosť nemám, zalepila mi topánky (a nie lacno) no na tretí deň boli odlepené zasa, ona ma upozornila že nie je šuster a bolo to teda moje riziko. Sestre ale kabelku opravila perfektne. No k nám máš ďalej ako do Malaciek.
    Dnes ľudia nakupujú prevažne lacnejšie ale jednorazové veci a s chuťou ich pri poškodení zahadzujú aby si mohli kúpiť nové. Svet stráca rozum.
    Teda tak.

Dátum vstupu
    May 2010
    Umiestnenie
    nitra

Predvolené Poradenstvo.

Má niekto skúsenosti s magnatickými náramkami, šperkami ? Videla som v teleráne.
    Vygúglila som si, ale neako málo informácií dávajú. Vie,m, že keď som bola mladá,
    tiež boli magnatické náramky. Ublížiť mi neublížili, ale páči sa mi ich vzhľad. Zatiaľ
    internetovému obchodu veľmi nefandím.

Predvolené

Milé moje,keď už sme v tej poradni,môžem aj ja poprosiť o radu?
    Chcela by som kúpiť domácu pekárničku chleba,ale neviem sa rozhodnúť akú.V obchodoch je množstvo značiek, a nie je vôbec jednoduché vybrať si.Chlebík si pečiem sama doma v el.rúre, ale uľahčilo by mi to miesenie.Nemáte niektorá skúsenosť ?

Díky.
    Marta48.

ana Hosť

Predvolené

Citácia Pôvodne odoslal mariettaanna Zobraziť príspevok
    Má niekto skúsenosti s magnatickými náramkami, šperkami ? Videla som v teleráne.
    Vygúglila som si, ale neako málo informácií dávajú. Vie,m, že keď som bola mladá,
    tiež boli magnatické náramky. Ublížiť mi neublížili, ale páči sa mi ich vzhľad. Zatiaľ
    internetovému obchodu veľmi nefandím.
    Už to TU bežalo, myslím že naša babča nosí...
    celkovo to ja posudzujem ako psychickú podporu, len veľmi záleží na materiáli či ho znášaš
    napr. ja nenosím zlato, čo som mala retiazku a prstienky rozdala som, mám rada striebro
    tiež mám rada červenú farbu v ktorej sa cítim akoby nabitá energiou, ak nemám v červenom
    odtieni blúzku teda horné oblečenie, či náramok, cítim sa nesvoja...

na margo magnetických náramkov a liečivých kameňov, je vlastne jedno koľko veľkých mien to propaguje,
    propagovali už kdečo, v módnych vlnách sú vždy prvé celebrity, neviem, či pozitívne pôsobia a ako,
    vždy to považujem za biznis.
    Spomínam si na magnetický náramok čo doporučoval lekár...??? bol poriadne drahý potom sa objavil
    rozpor o pravde že uvedený náramok nepomáha.
    Len by som ti poradila ak sa rozhodneš si ho kúpiť, zober do dlani po jednom, vyskúšaj čo budeš cítiť
    či pohodu alebo nepokoj, prečo - lebo každý kto spracúva materiál vkladá do neho aj svoju energiu
    tá energia zostáva aj vo výrobku a nerehotaj sa

Dátum vstupu
    May 2010
    Umiestnenie
    nitra

Predvolené

Citácia Pôvodne odoslal ana Zobraziť príspevok
    Už to TU bežalo, myslím že naša babča nosí...
    celkovo to ja posudzujem ako psychickú podporu, len veľmi záleží na materiáli či ho znášaš
    napr. ja nenosím zlato, čo som mala retiazku a prstienky rozdala som, mám rada striebro
    tiež mám rada červenú farbu v ktorej sa cítim akoby nabitá energiou, ak nemám v červenom
    odtieni blúzku teda horné oblečenie, či náramok, cítim sa nesvoja...

na margo magnetických náramkov a liečivých kameňov, je vlastne jedno koľko veľkých mien to propaguje,
    propagovali už kdečo, v módnych vlnách sú vždy prvé celebrity, neviem, či pozitívne pôsobia a ako,
    vždy to považujem za biznis.
    Spomínam si na magnetický náramok čo doporučoval lekár...??? bol poriadne drahý potom sa objavil
    rozpor o pravde že uvedený náramok nepomáha.
    Len by som ti poradila ak sa rozhodneš si ho kúpiť, zober do dlani po jednom, vyskúšaj čo budeš cítiť
    či pohodu alebo nepokoj, prečo - lebo každý kto spracúva materiál vkladá do neho aj svoju energiu
    tá energia zostáva aj vo výrobku a nerehotaj sa
    Nerehotám sa. Práve preto nemám dôveru cez internet. Kde ich je dostať :
    v mliekárni,pekárni, lekárni, bizuterárni, alebo kde.

Dátum vstupu
    Jun 2009

Predvolené

Citácia Pôvodne odoslal babi ele Zobraziť príspevok
    Takže: brašnárske opravy robí brašnár na Martinčekovej ul. pre zákazníkov má otvorené denne od 13. hod., je to tu pri nás, vedľa je drogéria a Tesco expres, robí dobre.

Magnetický náramok som si kúpila asi pred 8 - 10 rokmi na základe vlastnej veľmi presvedčivej skúsenosti, stál 1.700 sk, je strieborný a každá asi desiata dielika/!/ je pozlátená. Teraz už len stopy zlata. Ak máš záujem, pošlem ti kontakt na firmu.

Chlebáreň poznám len svoju, bohužiaľ, tá chleba nepečie, len je. Asi na internete budú ohlasy na jednotlivé výrobky, podľa toho sa môžeš zorientovať. Jedna moja známa tak pečie chlieb, kilo ju vyjde na 50 sk, neviem, či sa ti to oplatí.
    Tu pri vás - to sa ti podarilo.
    To máš ako keď ti niekto zvoní pri dverách a na otázku "kto je?" dostaneš odpoveď: "JA!"

Kde je teraz na Martinčekovej Drogéria a Tescoexpres netuším.
    Nevieš približne číslo?
    Neboj sa, neprídem ťa povyžierať!

Dátum vstupu
    Jun 2009

Predvolené

Citácia Pôvodne odoslal Giza Zobraziť príspevok
    Dada ale to je naozaj problém.
    U nás si otvorila jedna pani prevádzku s názvom Gombička a odvtedy nemám s takýmito vecami problém, je síce zameraná na šitie ale takéto drobné šustrovské práce robí tiež. Zatiaľ veľmi dobrú skúsenosť nemám, zalepila mi topánky (a nie lacno) no na tretí deň boli odlepené zasa, ona ma upozornila že nie je šuster a bolo to teda moje riziko. Sestre ale kabelku opravila perfektne. No k nám máš ďalej ako do Malaciek.
    Dnes ľudia nakupujú prevažne lacnejšie ale jednorazové veci a s chuťou ich pri poškodení zahadzujú aby si mohli kúpiť nové. Svet stráca rozum.
    Ja by som si novú kabelku kúpila, vlastne aj mám, ale táto je moja najobľúbenejšia, lebo je "veľkokapacitná" - takzvaná zlodejská či žobradlo.
    Zmestí sa tam v prípade potreby celý nákup, ale stále je to elegantná kabelka.
    V žiadnom obchode u nás som takú nevidela.

Podobné témy

1. Znamenia a Horoskopy - logo ZH
    napísal/a ana fo fóre Rôzne
    Odpovedí: 76
    Posledný príspevok: 15.11.2010, 10:26
  2. Nedodržiavanie tém-pobočka pre hbmp.
    napísal/a babi ele fo fóre Rôzne
    Odpovedí: 356
    Posledný príspevok: 29.8.2010, 15:38

Pravidlá prispievania