Strana 1 z 26 12311 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 260

Téma: Moje zvieratko.

Dátum vstupu
    Dec 2009

Je tento príspevok dobrý, vecný a osožný? Áno | Nie

Predvolené Moje zvieratko.

Alebo zviera. Pretože ťažko povedať na bernardína že je zvieratko.

V téme Naši zvierací maznáčikovia je 1 110 odpovedí a preto je na mieste predpoklad že bude čo nevidieť uzamknutá. Snáď mi admin dovolí založiť pokračovanie ešte trvajúcej témy s tým, že prvá téma bude ako doteraz pre zvieratá všetky a táto téma pre zvieratá naše. Nebude tak frekventovaná, ale snáď bude o čom písať. Mohli by sme sem vkladať aj fotky a písať príhody, naše výchovné metódy, prípadne sa radiť ak si nebudeme vedieť s niečím poradiť sami, atď.
    Naposledy upravil Giza; 5.1.2013 o 22:45
    Teda tak.

Dátum vstupu
    May 2010
    Umiestnenie
    nitra

Predvolené Psíci z útulku alebo "nájdenci.

Mali by zatvárať takých ľudí, čo vyhadzujú zvieratká, alebo by mali mať "pas" na to, aby si mohli zvieratko zadovážiť.
    Tvrdo trestať nezodpovedných. Bolo by menej nešťastných zvieratiek.Keď som bola u veterinára, tak tam priviedli práve na kastráciu asi šesť psíkov z útulku. Ja mám vlastne všetko nechcené zvieratká i keď za Džonyho
    som zaplatila 150 euro.
    Pochválila som sa kamarátke, tak ako vám a jej odpoveď okrem toho že je zlatý, bola: "Čo si spravila s ostatnými
    zvieratkami" ? Pekne som jej napísla, že Rikina si najlepšie zvykla, /predstavte si, zletela na zem, aby si ho prezrela,
    ale dávala som pozor aby nevyštartoval po nej/ Agátka už ho prijala,/ už nedupoce, ale fešáčisko by sa chcel hrať,
    tak mu to dá patrične najavo, vyštartuje po ohrade a Džony si sadne na "bobek"/ a Murko sa mi zdá veľmi veľký
    a ťažký.
    Mám sa niekedy čo obracať, ale veď mi to robí radosť. Vládzem zatiaľ. Keď nebudem vládať, prvé prestanem chodiť
    do roboty a potom budem mať času a času. Nemám záhradu, ani dom, len byt.
    Gizka, všetka česť, o toľko psíkov sa starať! Ten malinký, čo bol chorý sa dostal z toho?

Dátum vstupu
    Dec 2009

Predvolené

Mariettaanna, ak má niekto názor že zvieratám treba pomáhať tak hneď niekto použije protinázor že ľuďom treba pomáhať a nie zvieratám. Je to ovšem pravda len polovičná, pretože treba pomáhať len tým čo si nedokážu pomôcť sami, tak ako zvieratá.

No, moje zvieratá ani tak veľkú obetavosť nepotrebujú. Mám ich temer všetky vonku, a teraz keď som objavila že mačky majú svoje záchodky, tak ani veľkú prácu. A okrem toho ku mne žiadne, alebo temer žiadne návštevy nechodia, tak čo. To ty máš určite starostí oveľa viac.

Môj Darko sa z pohryznutia Ťapom-zabijakom dostal, ale mal na mále. Ovšem z toho ako s ním predchádzajúci majitelia zaobchádzali, tak z toho sa nikdy nedostane.IMGP2779.jpg
    Teda tak.

Dátum vstupu
    Aug 2009

Predvolené

Prosím vás, ako sa človek môže dostať k predošlým príspevkom v takom prípade, ako je tento - že v záhlaví nie sú očíslované strany+posledná? Neviem, prečo je to v niektorých témach takto, ale je to blbé!
    to som ja,koza,vaša mama!

Dátum vstupu
    Jun 2009

Predvolené

Milé babenky!
    Píšem len tak v rýchlosti - kým Julinka nezistí, že som pri počítači.
    Akonáhle si k nemu sadnem, vyskočí na stôl a špacíruje sa po klávesnici, takže jedno slovo musím písať aj trikrát - alebo mi celý text celkom vymaže.
    Budem to musieť nejako vyriešiť, lebo ak ju vymknem do vedľajšej izby, tak srdcervúco mňauká, že si pripadám ako ten najkrutejší netvor.
    Babi ele tuším spomínala, že sa jej Sofia tiež zvykne poprechádzať po klávesách - mohla by poradiť, ako to riešiť.
    Alebo ma aspoň utešiť, že si časom sama odvykne.
    Ináč je rozkošná - automaticky zaujala Bendžiho miesto v mojej posteli, takže som zase utláčaná - ale vôbec mi to nevadí!
    Mám čo som chcela!
    Za odmenu mi krásne pradie do ucha, že to má účinok ako desať rohypnolov.
    Majte sa, zajtra skúsim napísať viac.

Dátum vstupu
    Dec 2009

Predvolené

Citácia Pôvodne odoslal babi ele Zobraziť príspevok
    Prosím vás, ako sa človek môže dostať k predošlým príspevkom v takom prípade, ako je tento - že v záhlaví nie sú očíslované strany+posledná? Neviem, prečo je to v niektorých témach takto, ale je to blbé!
    Asi ti zasa Eli nerozumiem! V takomto prípade ako je tento sa k predošlým príspevkom nedostaneš, pretože toto je téma nová. Ak ti máme poradiť, budeš nám musieť otázku lepšie vysvetliť.

Dada konečne. Už som si myslela že si si to s Julinkou rozmyslela.
    Moja mačka Roxana má tiež rada počítač. Ľahne si pred klávesnicu do môjho náručia a spí.. Takže písať nemôžem. Ruky mi zanedlho stŕpnu a mačku musím zhodiť. Pokúsi sa znovu ale keď ju nechcem tak tretí raz sa už nepokúsi a nájde si miesto inde.
    Keď ju vyhodím za dvere tak dokáže mňaučať dosť dlho. Intenzita a spôsob jej mňaukotu sa mení, je to smiešne, niekedy nevydržím a pustím ju k sebe. Ale otravná veľmi nie je. Hovorím tomu že je múdra.
    Každá mačka, tak ako každý pes, je iná. Keď mi niekedy tá moja ide na nervy viem že keby ma nevyhľadávala vadilo by mi to viac.
    Teda tak.

Dátum vstupu
    Dec 2011
    Články v blogu
    11

Predvolené

Tak zaujímavo píšete o svojich maznáčikoch, že mi je tej mojej až ľúto. Ale priznávam, že cez sviatky nebola len na granuliach. Dostávala výdatnú stravu, dokonca som jej pod stromček kúpila i psiu salámu. Ale ona je vonku a je najspokojnejšia vtedy, keď je tam niekto s ňou. No a posledné týždne si nemôže sťažovať na spoločnosť. To len ja sa teším, kedy už budem sama, predsa aj dobrého keď je veľa škodí, či nie?

Marieta nepíšeš o Gerfieldovi / to je pokus o pomenovanie tvojho kocúra/, tak sa mi zdá, že tento rok nešiel na potulky, alebo áno? Možno sa bál prírastku, že sa nebude mať kam vrátiť. Sľúbila si, že napíšeš v zvieracej téme.... neviem najsť.
    Teším sa aj s Julinky - z malej princeznej s veľkými výsadami.
    Pekný deň - finaja

Dátum vstupu
    Aug 2009

Predvolené

Citácia Pôvodne odoslal dada Zobraziť príspevok
    Milé babenky!
    Píšem len tak v rýchlosti - kým Julinka nezistí, že som pri počítači.
    Akonáhle si k nemu sadnem, vyskočí na stôl a špacíruje sa po klávesnici, takže jedno slovo musím písať aj trikrát - alebo mi celý text celkom vymaže.
    Budem to musieť nejako vyriešiť, lebo ak ju vymknem do vedľajšej izby, tak srdcervúco mňauká, že si pripadám ako ten najkrutejší netvor.
    Babi ele tuším spomínala, že sa jej Sofia tiež zvykne poprechádzať po klávesách - mohla by poradiť, ako to riešiť.
    Alebo ma aspoň utešiť, že si časom sama odvykne.
    Ináč je rozkošná - automaticky zaujala Bendžiho miesto v mojej posteli, takže som zase utláčaná - ale vôbec mi to nevadí!
    Mám čo som chcela!
    Za odmenu mi krásne pradie do ucha, že to má účinok ako desať rohypnolov.
    Majte sa, zajtra skúsim napísať viac.
    Ona to robí stále, ale snažím sa ju odtlačiť, najmä, keď mi pchá zadok do tváre. Zo začiatku bola slušná, otvorila som jeden šuplík v písacom stole a to bol jej úrad, hneď sa tam vrhla a statočne potrhala všetky papiere. Ale tarez už tam nejde, horko-ťažko ju presvedčím, aby si sadla vedľa na kreslo. A keď si sadám k počítaču, hryzie ma do nohy!
    Mušíš byť dôsledná, ako pri psovi, mačka síce robí len to, čo sama chce, ale dá sa dosiahnuť aspoň to, že neplechu robílen vtedy, keď sa nedívaš.
    Sofi NAPRíKLAD MILOVALA LAMETY /AKO VšETKY MAčKY/ A JA SOM MALA ZáBAVU S VYťAHOVANíM ZO ZADKU. Aj tento rok sa o to pokúsila, ale sme na ňu nakričali, pohrozili a už ich nežeria a to asi ani keď sa nedívam, lebo zatiaľ sa žiadne vyťahovanie nemuselo konať. Ušľachtilé mačky sú poddajnejšie, trochu ako psíci, skôr sa dajú niečo naučiť.

Dátum vstupu
    Aug 2009

Predvolené

Citácia Pôvodne odoslal Giza Zobraziť príspevok
    Asi ti zasa Eli nerozumiem! V takomto prípade ako je tento sa k predošlým príspevkom nedostaneš, pretože toto je téma nová. Ak ti máme poradiť, budeš nám musieť otázku lepšie vysvetliť.

Dada konečne. Už som si myslela že si si to s Julinkou rozmyslela. keby ma nevyhľadávala vadilo by mi to viac.
    Možno som blbá, ale sú témy, ktoré nie sú celkom nové a majú príspevky aj na predošlých stranách, lenže nemajú v záhlaví číslovanie + posledná. Takže ak si chcem niečo pozrieť na predošlej strane, ako sa tam dostanem?

Dátum vstupu
    May 2010
    Umiestnenie
    nitra

Predvolené

Citácia Pôvodne odoslal finaja Zobraziť príspevok
    Tak zaujímavo píšete o svojich maznáčikoch, že mi je tej mojej až ľúto. Ale priznávam, že cez sviatky nebola len na granuliach. Dostávala výdatnú stravu, dokonca som jej pod stromček kúpila i psiu salámu. Ale ona je vonku a je najspokojnejšia vtedy, keď je tam niekto s ňou. No a posledné týždne si nemôže sťažovať na spoločnosť. To len ja sa teším, kedy už budem sama, predsa aj dobrého keď je veľa škodí, či nie?

Marieta nepíšeš o Gerfieldovi / to je pokus o pomenovanie tvojho kocúra/, tak sa mi zdá, že tento rok nešiel na potulky, alebo áno? Možno sa bál prírastku, že sa nebude mať kam vrátiť. Sľúbila si, že napíšeš v zvieracej téme.... neviem najsť.
    Teším sa aj s Julinky - z malej princeznej s veľkými výsadami.
    Ale písala som o Garfildovi tu,"Psíci z útulku alebo, nájdenci "ako o Murkovi, lebo deti mu ešte v lete dali meno Murko a tak ho "po domácky" volám aj ja. /Džony sedí pod písacím stolom a dožaduje sa na ruky/.Murko už nechodí na vohľady, lebo mu pán doktor vlani urobil
    "gulky šmik, šmik". Predstavte si, že aj tak ma ľúbi. Je taký veľký oproti tomuto šulinkovi, čo tu obskakuje okolo, dokonca sa pokúsil aj zaštekať. Zatiaľ nebola veľká zima, ale má "ubytovanie" a kožuch taký krásny hustý, že mu určite nie je zima. Všetky moje zvieratká mám, ani jedného by som sa nevzdala. Aj teraz Rikina sedí na monitore
    a čistí si pierka.
    Naposledy upravil mariettaanna; 8.1.2013 o 16:53

Pravidlá prispievania