Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Chystáte sa na dovolenku? Skontrolujte svoje auto

Collapse
X
Collapse

 • Chystáte sa na dovolenku? Skontrolujte svoje auto

  Auto sa stalo naším neodmysliteľným spoločníkom, a to ani nemusíte bývať niekde na vidieku, ďaleko od bežnej občianskej vybavenosti. Je to ideálny dopravný prostriedok nielen do práce, a preto ho určite využívate aj pri nákupoch, či výletoch do blízkeho, či vzdialenejšieho okolia.
  Rovnako však ho nenechávame doma ani pri cestách za oddychom. Ak ste sa teda aj Vy rozhodli toto leto opäť stráviť niekde pri mori a chcete využiť svoje auto, určite strávite túto dovolenku niekde v Chorvátsku, prípadne na severe Talianska. Tieto lokality sú veľmi obľúbené najmä pre ich blízkosť, a tak tu natrafíte na nejedného Slováka.
  Aj keď nejde o dlhé a únavné cesty, je predsa len lepšie, ak sa máte s kým za volantom vystriedať. Ak ste vodičom len Vy, radšej voľte bližšie destinácie, prípadne sa v polovičke cesty niekde ubytujte. Cesta tak nebude taká náročná.
  Pri cestovaní nezáleží len na Vašej kondícií, ale aj na stave auta. Nechcete predsa v cudzej krajine, bez znalosti jazyka hľadať pomoc na diaľnici. Aj pre tieto prípady existuje asistenčná služba, ktorá poradí ako postupovať, no takto si určite svoju dovolenku nepredstavujete. Vaše auto by preto malo byť v čo najlepšom stave, o tom sa musíte presvedčiť najskôr u automechanika. Sú samozrejme drobnosti, ktoré si viete skontrolovať aj sám, medzi tieto patria prirodzene pneumatiky. Nielen hĺbka dezénu, ale aj ich kvalita je podstatná. Ak hľadáte nové za rozumnú cenu, vyberajte na pneueshop.sk.
  Bezpečnosť je prvoradá, musí preto fungovať nielen motor, ale aj brzdy. Spoľahlivé brzdové kotúče sú preto nevyhnutnosťou. Ak je však ich kúpa naliehavá, ušetríte ich výberom na internete. Návšteva servisu sa predražuje aj drahými náhradnými dielmi, no ušetriť môžete vďaka internetu. Nájdete tu všetko potrebné od širokej ponuky tesnení, až po kompletné diely do áut.
   Odosielanie komentárov je zakázané.

  Štátna účelová dotácia

  Collapse

  Značky

  Collapse

  Najnovšie články

  Collapse

  Pracujem...
  X