Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Každý človek by chcel byť mladší

Collapse
X
Collapse

 • Každý človek by chcel byť mladší

  Click image for larger version Name:	staroba 1.jpg Views:	2 Size:	131,2 KB ID:	76891
  Každý človek by chcel byť mladší, vitálnejší a zdravší. Vek sa oklamať nedá, avšak je to len číslo. Povedzme si pár rád, ako vraj mať šťastnejší a dlhší život.
  1. Ovocie a zelenina - sú plné vitamínov a antioxidantov po ktorých sa cítime sviežo a plní energie.
  2. Doprajte si - kúpte si v obchode niečo nové na seba, doprajte si masáž, voňavý kúpeľ, krém proti vráskam, alebo choďte ku kaderníkovi na zmenu farby vlasov, ktorá vás omladí.
  3. Spánok – dostatok spánku je nevyhnutý, aby sa telo cítilo oddýchnuté, svieže a tým aj pôsobilo mladšie bez kruhov pod očami.
  4. Zacvičte si – nemusíte hneď kupovať permanentku do fitnescentra. Každé cvičenie musí byť primerané k zdravotnému stavu. Jazda na bicykli, drepy či rýchla chôdza v prírode, akýkoľvek pohyb je pre telo prospešný.
  5. Nové veci – podniknite niečo, čo ste doteraz nikdy neskúšali. Obohaťte si život o nové zážitky. Stretnutie či výlet s partiou ľudí v približne rovnakom veku je tiež skvelou voľbou.
  6. Úsmev – každé ráno treba vstať s optimizmom a úsmevom na perách. Ak nebudete mať pozitívne myslenie, všetko ostatné je zbytočné. Netreba stále myslieť len na nepríjemné veci, treba sa pozerať na to dobré, čo v živote máme a toho sa držať.
  Click image for larger version Name:	ovocie.jpg Views:	1 Size:	222,7 KB ID:	76892

  Click image for larger version Name:	krém.jpg Views:	3 Size:	140,5 KB ID:	76900


  Click image for larger version Name:	spánok.jpg Views:	2 Size:	60,7 KB ID:	76895


  Click image for larger version Name:	toriosta.jpg Views:	1 Size:	85,6 KB ID:	76896  Click image for larger version Name:	staroba 2.jpg Views:	1 Size:	129,2 KB ID:	76897


  Click image for larger version Name:	staroba 5.jpg Views:	1 Size:	167,6 KB ID:	76898  Click image for larger version Name:	staroba 3.jpg Views:	1 Size:	163,9 KB ID:	76899  Priložené súbory
   Odosielanie komentárov je zakázané.

  Štátna účelová dotácia

  Collapse

  Značky

  Collapse

  Najnovšie články

  Collapse

  Pracujem...
  X