Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Neviete, čo nakúpiť na Vianoce? Nechajte si poradiť

Collapse
X
Collapse

 • Neviete, čo nakúpiť na Vianoce? Nechajte si poradiť

  Click image for larger version

Name:	dárky_za_stromeckem.jpg
Views:	1
Size:	86,4 KB
ID:	77848


  Všade stále počujete, že Vianoce sa blížia. Málokto už Vám ale poradí, aký darček pre koho vybrať, aby ste prekvapili a neopakovali darčeky z predchádzajúcich rokov. Každý sa ale stará o zuby, a keď darujete niečo zo starostlivosti o ústnu dutinu, tak nielen že potešíte, ale aj darujete cestu k zdravším zubom.

  Pre najmenších členov rodiny
  Potešiť niekoho o dve generácie mladšieho nie je jednoduché. Pokiaľ máte vnúčatká malá, tak už od troch rokov im môžete zaobstarať detskú elektrickú kefku, ktorá je pri čistení zubov pomôže zabaviť a zároveň ich čistenia môže začať viac baviť. Vďační Vám tak budú aj ich rodičia. Pokiaľ už máte vnúčatá starší, tak pre deti od 12 rokov potom existujú špeciálne edície elektrických kefiek určené pre dospievajúcich. Tie majú zaujímavé farebné prevedenia a niektoré i funkciu prepojenia s chytrým telefónom.

  Čo pre dcéru, syna, zaťa alebo nevestu?
  Aj pre vyššie vekové kategórie existujú elektrické zubné kefky . A aby ste mohli potešiť rovno dve osoby naraz, tak môžete zaobstarať balenie pre páry, ktoré obsahujú dve kefky, veľakrát aj farebne rozdielne. Žena si potom z takej sady môže vybrať kefku v bielej alebo ružovej farbe, muž potom elegantnú čiernu verziu. Táto balenia vyjdú cenovo oveľa výhodnejšie, ako kupovať dve oddelené kefky, a pritom poslúži úplne rovnako.
  Ak si myslíte, že by Vaši potomkovia, respektíve ich partneri, elektrickú zubnú kefku neocenili, nevešajte hlavu. Prispieť k zdraviu ich zubov môžete aj zakúpením napríklad farebné edície klasických kefiek Curaprox . Táto značka taktiež ponúka aj rad zubných pást so zaujímavými príchuťami, ktoré rozhodne pod vianočným stromčekom zaujmú.

  Čo vybrať pre kamarátku alebo kamaráta?
  Aj tu sa dá vybrať z mnohých variantov. Či už to budú vyššie zmienené elektrické zubné kefky, alebo špeciálne zubné pasty, tak isto poteší. Pokiaľ ale napríklad viete, že má Váš blízky človek problémy s krvácaním ďasien, tak môžete vybrať niektorú z ústnych spŕch . To je zariadenie, ktoré pomocou tenkého prúdu vody pomáha čistiť medzizubné priestory a ktoré možno použiť aj pre masáž ďasien. Výsledkom by malo byť zlepšenie stavu ďasien a zmiernenie krvácania alebo zápalu.
  Niekto naopak trpi napríklad na suché ústa, pretože sa mu tvorí málo slín. Tento problém navodzuje veľmi nepríjemné pocity, v niektorých prípadoch aj zápach z úst, ktorý môže dotyčného trápiť. Existujú ale produkty, ktoré pomáhajú udržiavať ústnu dutinu zvlhčenú. Takéto produkty ponúka značka GUM pod názvom Hydral. Okrem zubnej pasty a ústnej vody v tejto edícii nájdete aj špeciálny gél, ktorým sa potierajú ďasná a ktorý udrží ďasná vlhké na dlhšiu dobu.
  Click image for larger version

Name:	Protective_Clean.png
Views:	1
Size:	148,7 KB
ID:	77847  Vianoce bez starostí
  Všetci vieme, že je ideálne mať darčeky nakúpené s dostatočným predstihom. Lenže väčšina ľudí nakupuje darčeky na poslednú chvíľu, pretože stále bojuje s vymýšľaním vhodného darčeka. Snáď Vám naše tipy pomohli a Vy si stihnete darčeky obstarať včas.
  Autor: Nazuby.eu
  https://www.nazuby.eu/sonicka-zubna-kefka
  https://www.nazuby.eu/klasicke-zubne-kefky?b=curaprox
  https://www.nazuby.eu/dentalna-sprchy

   Odosielanie komentárov je zakázané.

  Štátna účelová dotácia

  Collapse

  Značky

  Collapse

  Najnovšie články

  Collapse

  • Užite si letné dni plné oddychu a krásy prírodných klenotov Slovenska s hotelovou spoločnosťou SOREA
   admin
   Leto je už za rohom a tak ako v uplynulých rokoch, aj tento rok má pre vás hotelová spoločnosť SOREA prichystanú bohatú ponuku produktových balíčkov, relaxačných procedúr a bonusových zliav na športové, zábavné či oddychové aktivity. Letnú dovolenku si môžete vychutnať vo Vysokých a Nízkych Tatrách ktoré po stáročia vzbudzujú rešpekt u každého svojho návštevníka, na Spiši prezývanom aj Klenotnica Slovenska, či v našom hlavnom meste, v Bratislave.

   Aktívny oddych a wellness pod Lomnickým...
   18.6.2019, 08:24
  • Presun Seniorklubu na Facebook
   admin
   Vážení návštevníci.
   Seniorklub bol presunutý na Facebook. Nové registrácie sem už nebudú prijímané. Nech sa páči, pripojte sa na: https://www.facebook.com/groups/SeniorklubSK/
   10.5.2019, 13:57
  • Zimujeme a wellnessujeme spolu v hoteloch SOREA
   VierkaC
   Zimujeme a wellnessujeme spolu v hoteloch SOREA
   Zo zjazdoviek rovno do našich wellness centier

   Rok sa pomaly dostáva do svojej záverečnej etapy a prináša so sebou aj posledné ročné obdobie. Zima vo Vysokých a Nízkych Tatrách, na Spiši ale aj v Bratislave má svoje čaro. Po náročnom dni plnom zimných športov, turistiky alebo prechádzok nádhernou zimnou prírodou každému dobre padne oddych vo wellness centrách hotelov spoločnosti SOREA, ktorá pre nasledujúcu...
   18.12.2018, 10:42
  • Neviete, čo nakúpiť na Vianoce? Nechajte si poradiť
   VierkaC


   Všade stále počujete, že Vianoce sa blížia. Málokto už Vám ale poradí, aký darček pre koho vybrať, aby ste prekvapili a neopakovali darčeky z predchádzajúcich rokov. Každý sa ale stará o zuby, a keď darujete niečo zo starostlivosti o ústnu dutinu, tak nielen že potešíte, ale aj darujete cestu k zdravším zubom.

   Pre najmenších členov rodiny
   Potešiť niekoho o dve generácie mladšieho nie je jednoduché. Pokiaľ máte vnúčatká malá, tak už od troch rokov im...
   8.11.2018, 11:52
  • Cuketa
   VierkaC   Ponúkame dva jednoduché a overené recepty na jej spracovanie. Povieme si, ako si môžeme pripraviť cuketový koláč na sladko a cuketový koláč na slano. ...
   20.8.2018, 12:32
  • Letné osviežujúce nápoje
   VierkaC


   Ak patríte k tým, čo si teplé letné dni radi spríjemnia osviežujúcim nealko nápojom, ponúkame vám zopár tipov. ...
   2.8.2018, 10:24
  Pracujem...
  X