Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Neviete, čo nakúpiť na Vianoce? Nechajte si poradiť

Collapse
X
Collapse

 • Neviete, čo nakúpiť na Vianoce? Nechajte si poradiť

  Click image for larger version

Name:	dárky_za_stromeckem.jpg
Views:	1
Size:	86,4 KB
ID:	77848


  Všade stále počujete, že Vianoce sa blížia. Málokto už Vám ale poradí, aký darček pre koho vybrať, aby ste prekvapili a neopakovali darčeky z predchádzajúcich rokov. Každý sa ale stará o zuby, a keď darujete niečo zo starostlivosti o ústnu dutinu, tak nielen že potešíte, ale aj darujete cestu k zdravším zubom.

  Pre najmenších členov rodiny
  Potešiť niekoho o dve generácie mladšieho nie je jednoduché. Pokiaľ máte vnúčatká malá, tak už od troch rokov im môžete zaobstarať detskú elektrickú kefku, ktorá je pri čistení zubov pomôže zabaviť a zároveň ich čistenia môže začať viac baviť. Vďační Vám tak budú aj ich rodičia. Pokiaľ už máte vnúčatá starší, tak pre deti od 12 rokov potom existujú špeciálne edície elektrických kefiek určené pre dospievajúcich. Tie majú zaujímavé farebné prevedenia a niektoré i funkciu prepojenia s chytrým telefónom.

  Čo pre dcéru, syna, zaťa alebo nevestu?
  Aj pre vyššie vekové kategórie existujú elektrické zubné kefky . A aby ste mohli potešiť rovno dve osoby naraz, tak môžete zaobstarať balenie pre páry, ktoré obsahujú dve kefky, veľakrát aj farebne rozdielne. Žena si potom z takej sady môže vybrať kefku v bielej alebo ružovej farbe, muž potom elegantnú čiernu verziu. Táto balenia vyjdú cenovo oveľa výhodnejšie, ako kupovať dve oddelené kefky, a pritom poslúži úplne rovnako.
  Ak si myslíte, že by Vaši potomkovia, respektíve ich partneri, elektrickú zubnú kefku neocenili, nevešajte hlavu. Prispieť k zdraviu ich zubov môžete aj zakúpením napríklad farebné edície klasických kefiek Curaprox . Táto značka taktiež ponúka aj rad zubných pást so zaujímavými príchuťami, ktoré rozhodne pod vianočným stromčekom zaujmú.

  Čo vybrať pre kamarátku alebo kamaráta?
  Aj tu sa dá vybrať z mnohých variantov. Či už to budú vyššie zmienené elektrické zubné kefky, alebo špeciálne zubné pasty, tak isto poteší. Pokiaľ ale napríklad viete, že má Váš blízky človek problémy s krvácaním ďasien, tak môžete vybrať niektorú z ústnych spŕch . To je zariadenie, ktoré pomocou tenkého prúdu vody pomáha čistiť medzizubné priestory a ktoré možno použiť aj pre masáž ďasien. Výsledkom by malo byť zlepšenie stavu ďasien a zmiernenie krvácania alebo zápalu.
  Niekto naopak trpi napríklad na suché ústa, pretože sa mu tvorí málo slín. Tento problém navodzuje veľmi nepríjemné pocity, v niektorých prípadoch aj zápach z úst, ktorý môže dotyčného trápiť. Existujú ale produkty, ktoré pomáhajú udržiavať ústnu dutinu zvlhčenú. Takéto produkty ponúka značka GUM pod názvom Hydral. Okrem zubnej pasty a ústnej vody v tejto edícii nájdete aj špeciálny gél, ktorým sa potierajú ďasná a ktorý udrží ďasná vlhké na dlhšiu dobu.
  Click image for larger version

Name:	Protective_Clean.png
Views:	1
Size:	148,7 KB
ID:	77847  Vianoce bez starostí
  Všetci vieme, že je ideálne mať darčeky nakúpené s dostatočným predstihom. Lenže väčšina ľudí nakupuje darčeky na poslednú chvíľu, pretože stále bojuje s vymýšľaním vhodného darčeka. Snáď Vám naše tipy pomohli a Vy si stihnete darčeky obstarať včas.
  Autor: Nazuby.eu
  https://www.nazuby.eu/sonicka-zubna-kefka
  https://www.nazuby.eu/klasicke-zubne-kefky?b=curaprox
  https://www.nazuby.eu/dentalna-sprchy

   Odosielanie komentárov je zakázané.

  Štátna účelová dotácia

  Collapse

  Značky

  Collapse

  Najnovšie články

  Collapse

  • Neviete, čo nakúpiť na Vianoce? Nechajte si poradiť
   VierkaC


   Všade stále počujete, že Vianoce sa blížia. Málokto už Vám ale poradí, aký darček pre koho vybrať, aby ste prekvapili a neopakovali darčeky z predchádzajúcich rokov. Každý sa ale stará o zuby, a keď darujete niečo zo starostlivosti o ústnu dutinu, tak nielen že potešíte, ale aj darujete cestu k zdravším zubom.

   Pre najmenších členov rodiny
   Potešiť niekoho o dve generácie mladšieho nie je jednoduché. Pokiaľ máte vnúčatká malá, tak už od troch rokov im...
   8.11.2018, 12:52
  • Cuketa
   VierkaC   Ponúkame dva jednoduché a overené recepty na jej spracovanie. Povieme si, ako si môžeme pripraviť cuketový koláč na sladko a cuketový koláč na slano. ...
   20.8.2018, 13:32
  • Letné osviežujúce nápoje
   VierkaC


   Ak patríte k tým, čo si teplé letné dni radi spríjemnia osviežujúcim nealko nápojom, ponúkame vám zopár tipov. ...
   2.8.2018, 11:24
  • Rekreačné pobyty so štátnou účelovou dotáciou pre dôchodcov SR na rok 2018 sú tu opäť!
   VierkaC
   Hotelová spoločnosť SOREA a Zámok Topoľčianky aj tento rok poskytujú rekreačné pobyty so štátnou účelovou dotáciou v tých najatraktívnejších lokalitách Slovenska. Pobytu sa môže zúčastniť poberateľ starobného dôchodku, predčasného starobného dôchodku alebo výsluhového dôchodku, ktorý nevykonáva činnosť zakladajúcu nárok na príjem zo závislej
   činnosti alebo na príjem z podnikania a z inej samostatnej zárobkovej činnosti,...
   30.7.2018, 09:48
  • Banánový chlebík
   VierkaC

   Určite sa už aj vám stalo, že ste doma našli prezreté banány s takmer čiernou šupkou. Nezúfajte! Ponúkame spôsob, ako neplytvať a využiť aj na oko nepoužiteľné. V redakcii sme vyskúšali tento banánový chlebík a teší sa veľkému úspechu v našich rodinách. ...
   24.7.2018, 13:50
  • Baklažán
   VierkaC   Vedeli ste o tom, ako je pre zdravie prospešný baklažán? ...
   12.7.2018, 09:37
  Pracujem...
  X