Pôvodne odoslal Giza Zobraziť príspevok
Pôvodne odoslal dada Zobraziť príspevok
Posiela Babi Ele


Pro dlouhé zimní večery!
Klikni na odkaz a ukáže se Ti obrázek světadílů.

Klikni třeba na Evropu a nabídne Ti to asi 82 filmů.
V pravém okně si myší najdi třeba Norsko, klikni, a už tam máš krásné filmy o Norsku, prostě paráda.
Vše komentované v češtině.
Nebo se mrkni na Ameriku.


Tak si to užij a ještě jednou krásný den.

http://www.bushmanfilm.com
Perfektné! Sú to filmy cestopisné, amatérske, aspoň čo som pozerala, a asi sa veľmi nepomýlim keď poviem že od Čechov, resp. od našich, lebo určite je tam niečo aj od Slovákov. Každý tam môže film pridať. Preto sa mi nepáčilo, že v diskusii jedna kritizovala. Nemôže predsa každý amatér natočiť film ako odborník!

Pozerala som len kúsok jedného filmu zo Srí Lanky a zasa som bola dojatá k slzám. Cestovateľ rozprával ako sa zastavil pri jednej atrakcii, nedobrovoľne, pretože nemá rád keď zvieratá ukazujú ako atrakcie. Boli tam dva dvojmetroví varani a za malý poplatok jeden starček ukazoval ako ich kŕmi. Keď sa ten cestovateľ prizrel bližšie tak videl, že jeden varan je už starý a slepý a že by v prírode neprežil. Tak sa ten cestovateľ začal pozerať na toho starčeka zhovievavejšie, lebo udržiaval toho varana pri živote aj keď sám nemal nazvyš.

Stiahnem si aj túto vec. Ukladám si takéto veci do jednej zložky, že si ich niekedy pozriem celé. Tak ako som si ukladala knihy, že si ich v dôchodku prečítam.