Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Zo života

Collapse
X
  • Filter
  • Čas
  • Zobraziť
Clear All
Nové príspevky

• Zo života

+

Ona: Ahoj!

On: No konečne!

Ona: Chceš, aby som odišla?

On: Nie, nie, čo ti šibe? Už len tá predstava je hrozná!

ONA: Miluješ má?

On: Samozrejme, celé dni a noci!

Ona: A podviedol si ma už niekedy? ​​​​​​

On: Nie, nikdy, prečo sa tak sprosto pýtaš?

Ona: A budeš ma bozkávať?

On: Jasné, pri každej príležitosti!

Ona: A bol by si schopný ma niekedy udrieť?

On: Si sa zbláznila, vieš predsa, aký som!

Ona: Môžem tí dôverovať?

On: Áno.

Ona: Miláčik.

Dialóg pár rokov po svadbe:
    Prečítaj si to zdola nahor.
    Last edited by Johanka; 28.4.2018, 21:06.
    Slnečná nálada

Slušní ľudia nepotrebujú robiť žiadne revolúcie!

Tento článok je hĺbkovou analýzou toho, prečo sú aj z duchovného hľadiska všetky protesty za slušné Slovensko kontraproduktívne a nikdy nemôžu priniesť nijaké zlepšenie situácie. Je už totiž najvyšší čas, aby konečne padol ustavične živený mýtus o tom, že hlavnú zodpovednosť za všetko zlé, čo prežívame u nás doma, alebo aj vo svete môžu politici, potom veľké nadnárodné korporácie a nakoniec svetová elita najmocnejších a najbohatších.

Viac sa dozviete na:

http://kusvetlu.blog.cz/1805/slusni-...i-na-slovensku

Komentár

Ale keď my Slováci ani nič iné nedokážeme! Naše rozumy siahajú iba po výmenu jedného politika druhým. Že sa tým nič nezmení, to už nechápeme.
      Ako by mohol niekto od nás chcieť, aby sme urobili to čo sa hovorí v článku? Veď na to treba rozum, rozumných ľudí! A tých sme sa zbavili. Najprv sme sa zbavili spolužitia s múdrejším národom, a potom aj politikov, ktorí rozum mali. Zostali nám Mečiarovci, Slotovci, Ficovci. Jedna ekonomická katastrofa za druhou. Plácame sa v bahne, a tak to aj zostane.

Na tejto novej úprave je asi najsmutnejšie to, že jeden príspevok prekrýva druhý príspevok. Deanovým príspevkom sa zakryli naše príspevky, i keď boli tiež nové, ale v inej téme. Treba ich hľadať, a to je nepríjemné. Prečo Dean nedal svoj príspevok tam kam patrí, do Duchovného sveta?

Teda tak.

Komentár

Pracujem...
      X