Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Ana sa stala moderátorom

Collapse
X
  • Filter
  • Čas
  • Zobraziť
Clear All
Nové príspevky

• Ana sa stala moderátorom

Ahojte milí členovia Senior Klubu,
    týmto chcem menovať Anu (uživateľské meno: ana) moderátorom diskusných fór Varenie, pečenie, recepty a O živote.

Jej úlohou je sledovať diskusiu a riešiť nasledovné problémy:
    • porušenie pravidiel Senior Klubu (vulgarizmy, predaj drôg :-) a pod.)
    • presúvanie tém, ak sú vložené do tématicky nevhodného fóra
    • premenovanie témy, ak nie je názov dostatočne výstižný
    • rozdelenie témy (resp. vytvorenie novej témy z už existujúcej), ak niekto vloží nesúvisiaci príspevok do nesúvisiacej témy

V prípade námietok, alebo sťažností na prácu moderátora, kontaktujte priamo mňa.
    Želám Ane veľa úspechov a čo najmenej zásahov. :-)
    Administrátor Senior Klubu. Prevádzkuje aj internetový obchod Promenáda, kde si môžete za super ceny kúpiť puzzle, a mnoho iného.
    Ak niečomu nerozumiete, čítajte Návody, alebo napíšte mne.

ana sa stala moderátorom

ana,

gratulujem , Je to správne, aby si nás práve Ty riadila, veľa si nám pomáhala a dúfam aj ochotne budeš. Máš moje požehnanie.
    zmena je život

Komentár

Ďakujem administrátorovi za dôveru v jeho i našom Senior klube
      a samozrejme, budem sa snažiť dodržať moderovanie diskusných fór
      podla jeho požiadaviek

Komentár

Pôvodne odoslal babickaanna Zobraziť príspevok
        ana,
        gratulujem , Je to správne, aby si nás práve Ty riadila, veľa si nám pomáhala a dúfam aj ochotne budeš. Máš moje požehnanie.
        Babianna ďakujem za gratuláciu, ja osobne som rada že som dostala možnosť od teba
        aj ostatných ktorí potrebovali pomôcť dostať vás do tajov techniky na našom placi,
        považujem si to

Keď bude treba oslovte ma...

Komentár

Pôvodne odoslal babickaanna Zobraziť príspevok
          ana,

Ja si len dovolím trochu upresniť, že Aninou úlohou nebude riadenie, ale usmerňovanie a v zmysle technickej správnosti a obsahovej efektivity. :-)
          Administrátor Senior Klubu. Prevádzkuje aj internetový obchod Promenáda, kde si môžete za super ceny kúpiť puzzle, a mnoho iného.

Komentár

Pôvodne odoslal admin Zobraziť príspevok
            Ja si len dovolím trochu upresniť, že Aninou úlohou nebude riadenie, ale usmerňovanie a v zmysle technickej správnosti a obsahovej efektivity. :-)
            Omlúvam babiannu za vyjadrovaciu chybu, viem že ona myslela toto:
            na usmerňovanie v témach vzhľadom na to že som ich často upozorňovala na príspevky,
            prenášala som témy citátom na pokračovanie v téme
            ktoré príspevky tématický nepatrili do tej - ktorej témy boli dané...
            a tiež za pomoc ako narábať s PC klávesnicou, aj sťahovať
            a zobrazovať vo svojich súkromných e-mailov a pod...

Samozrejme že ja som len nástroj ako zabrániť tomu napr:
            aby sa z témy Senior a internet nespravila Senior záhrada...

Komentár

Ana sastala moderátorom

Pôvodne odoslal ana Zobraziť príspevok
              Omlúvam babiannu za vyjadrovaciu chybu, viem že ona myslela toto:
              na usmerňovanie v témach vzhľadom na to že som ich často upozorňovala na príspevky,
              prenášala som témy citátom na pokračovanie v téme
              ktoré príspevky tématický nepatrili do tej - ktorej témy boli dané...
              a tiež za pomoc ako narábať s PC klávesnicou, aj sťahovať
              a zobrazovať vo svojich súkromných e-mailov a pod...

Samozrejme že ja som len nástroj ako zabrániť tomu napr:
              aby sa z témy Senior a internet nespravila Senior záhrada...
              ana, správne si pochopila čo som mala na mysli, použila som len nesprávne slovo nechtiac. Ponáhľala som sa mimo dom, teraz som sa vrátila a chcela som rýchlo pogratulovať.
              zmena je život

Komentár

Ako citovať skrátený príspevok

Pôvodne odoslal Giza Zobraziť príspevok
                Rada by som odpovedala s citáciou, ale neviem to, nepochopila som to ani z návodu, pretože ja chcem iba kúsok príspevku citovať tak ako Admin.
                Tu máš odpoveď; pod príspevkom v pravo je znak štvorček s dvoj-čiarkou Odpovedať s citáciou klikneš tam a ukáže sa ti Váš príspevok v ňom celá citácia

Keď chceš skrátiť citáciu. pozorne si vlož kurzor
                [ QUOTE ]po hranatej zátvorke
                dolu pred hranatou zátvorkou
                [ / QUOTE ]

a ponechaj len text, ktorý chceš citovať...
                Last edited by ana; 17.2.2010, 11:37. Dôvod: prenos odpovede na dotaz

Komentár

Ja by som to upresnil a opravím ti tam chybičku.

Citovanie prebieha veľmi jednoducho.
                  Text, ktorý má byť citovaný musí byť "zatvorený" v špeciálnom "tagu" (značke).
                  Jedná sa o
                  HTML kód:
                  [QUOTE] ... citovaný text ... [/QUOTE]
                  Keď do takýchto QUOTE tagov vložiš text, tak to vyzerá takto:

... citovaný text ...
                  .Ešte je možné takéto citovanie obohatiť aj o meno toho, ktorý je citovaný, nasledovne:

HTML kód:
                  [QUOTE=ana] ... citovaný text ... [/QUOTE]
                  a vtedy sa to zobrazí ako:

Pôvodne odoslal ana
                  ... citovaný text ...
                  Ana, v tom návode máš teda chybičku - prvý tag, nemá obsahovať lomítko /, ale až ten druhý.
                  Ide o to, že prvé "QUOTE" znamená začiatok a druhé "/QUOTE" s lomítkom znamená koniec citovaného textu.

Komentár

Pôvodne odoslal admin Zobraziť príspevok
                    Ja by som to upresnil a opravím ti tam chybičku.

Citovanie prebieha veľmi jednoducho.
                    Text, ktorý má byť citovaný musí byť "zatvorený" v špeciálnom "tagu" (značke).
                    Jedná sa o Keď do takýchto QUOTE tagov vložiš text, tak to vyzerá takto:

.Ešte je možné takéto citovanie obohatiť aj o meno toho, ktorý je citovaný, nasledovne:

a vtedy sa to zobrazí ako:

Ana, v tom návode máš teda chybičku - prvý tag, nemá obsahovať lomítko /, ale až ten druhý.
                    Ide o to, že prvé "QUOTE" znamená začiatok a druhé "/QUOTE" s lomítkom znamená koniec citovaného textu.
                    1... skúška bez výmazu textu
                    2... dopísanie po náhľade textu

3... dopísanie po odoslaní
                    4... nič som s citáciou nerobila a vyzerá ako predtým, vlastne inak ako v počiatkoch...
                    nerozumiem... o lomítku som nepísala len o hranatej zátvorke, lomítko je po hran. zátvorke... potom sa vymažem :-)
                    Last edited by ana; 21.2.2010, 21:35. Dôvod: dopísanie

Komentár

O senior klube

No prosím, a celá táto diskusia mi úplne ušla! Samozrejme, pripájam sa ku gratulácii. Komu česť, tomu česť, pastierovi trúba!
                      to som ja,koza,vaša mama!

Komentár

Ana

zasa si ma niečo naučila, pridala som Teba aj seba do zoznamu priateľov. Ale zasa nerozumiem niečomu inému - ja si pamätám, že som mala kdesi asi v profile jednu zprávu od kohosi, keď som sa sem zaregistrovala, ktosi ma privítal, ale teraz tam nemám nič, dá sa to vymazať? Asi to niekto vymazal, možno aj ja, často sa tu túlam, otváram si rôzne veci aby som sa naučila tu orientovať, možno sa to tak stalo.
                        Teda tak.

Komentár

Pôvodne odoslal babi ele Zobraziť príspevok
                          No prosím, a celá táto diskusia mi úplne ušla! Samozrejme, pripájam sa ku gratulácii. Komu česť, tomu česť, pastierovi trúba!
                          Babiele, ďakujem, pozde ale predsa (šibalsky úsmev)
                          nabudúce sa mi neklaňaj, pošli toto a hoď šišku.

Komentár

Pôvodne odoslal Giza Zobraziť príspevok
                            Ana, zasa si ma niečo naučila, pridala som Teba aj seba do zoznamu priateľov. Ale zasa nerozumiem niečomu inému - ja si pamätám, že som mala kdesi asi v profile jednu zprávu od kohosi, keď som sa sem zaregistrovala, ktosi ma privítal, ale teraz tam nemám nič, dá sa to vymazať? Asi to niekto vymazal, možno aj ja, často sa tu túlam, otváram si rôzne veci aby som sa naučila tu orientovať, možno sa to tak stalo.
                            Áno Giza, aj ja som ti posielala správu do zoznamu priateľov, chcela som ti aj písať...
                            Mala jednu správu od Babianny - privítanie
                            Ja som Adminovi pred pár dňami avizovala že tvoj profil je zamrznutý, vraj u neho je dobrý,
                            tak mu dám vedieť že aj u teba sú odkazy od návštevníkov zamrznuté.

Nechceš atavar...

Komentár

Vo vyhľadávači som pozerala čo je to avatar, ale okrem filmu tam žiadne informácie neboli. Tak čo je avatar?
                              Teda tak.

Komentár

Pracujem...
                              X