Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Len tak - ďalšie pokračovanie

Collapse
X
  • Filter
  • Čas
  • Zobraziť
Clear All
Nové príspevky

Pôvodne odoslal Ludmila Zobraziť príspevok
    Reeb a co se bars len trocha pospacirovat a dade krv darovat? Nejde to?
    Ale ne cukrovu, bo taku uz ma, len taku fajnovu - O Rh neg. To modra.

Pozdravuje Vanilka
    Načo modrú? Mne stačí červená. Ale mladá!

Komentár

Pôvodne odoslal dada Zobraziť príspevok
      Načo modrú? Mne stačí červená. Ale mladá!
      Reeb to tusil, preto sa ako darca neprihlasil.

Neostava Ti nic ine , len dufat v stastnu nahodu.

Prijemny vecer zela

Click image for larger version

Name:	CIMG3629.jpg
Views:	1
Size:	93,0 KB
ID:	65922

Vanilka

Komentár

Lúčim sa

Už 2 dni mi nefunguje internet. Vraj mám pokazenú tú "krabičku" na prijímanie signálu. Aj toto píšem na cudzom počítači. Neviem, či ho budem môcť ešte použiť a preto sa do opravy alebo výmeny "krabičky" lúčim. Držte sa.
        No,jo... Mandelinka

Komentár

Pôvodne odoslal mandelinka Zobraziť príspevok
          Už 2 dni mi nefunguje internet. Vraj mám pokazenú tú "krabičku" na prijímanie signálu. Aj toto píšem na cudzom počítači. Neviem, či ho budem môcť ešte použiť a preto sa do opravy alebo výmeny "krabičky" lúčim. Držte sa.
          Ponáhľaj sa!!!!!!!
          to som ja,koza,vaša mama!

Komentár

Pôvodne odoslal babi ele Zobraziť príspevok
            Ponáhľaj sa!!!!!!!
            Dnes som náhodou sledovala v telke časť z pohrebu českej režisérky Chytilovej. Páčil sa mi. Aká bola, takú mala rozlúčku. Veselú, kde sa aj zasmialo. Hrali jej pieseň od E.Piaf a taliansku, celkom veselú. Potom jej traja herci držali" smútočnú reč", a do toho púšťali zostrih jej hlasu, ako im odpovedá. Zahrali to tak, ako by ju hľadali niekde hore. Viac som nevidela, lebo som musela ísť preč. Škoda.

Komentár

Pôvodne odoslal mandelinka Zobraziť príspevok
              Nech Ti to čo najskôr opravia, a to dobre a lacno!!!!!!!
              Pekný deň - finaja

Komentár

Pôvodne odoslal mariettaanna Zobraziť príspevok
                Dnes som náhodou sledovala v telke časť z pohrebu českej režisérky Chytilovej. Páčil sa mi. Aká bola, takú mala rozlúčku. Veselú, kde sa aj zasmialo. Hrali jej pieseň od E.Piaf a taliansku, celkom veselú. Potom jej traja herci držali" smútočnú reč", a do toho púšťali zostrih jej hlasu, ako im odpovedá. Zahrali to tak, ako by ju hľadali niekde hore. Viac som nevidela, lebo som musela ísť preč. Škoda.
                To muselo byť pekné, neformálne a určite bolo cítiť, že ju mali radi.
                Pekný deň - finaja

Komentár

Dane

Kruci Turci!!! Mám spraviť za Kopala daňové priznanie za osobnú asistenciu, ale ten nový formulár by ani pes nezožral! Neviem to ani s porozumením prečítať, nieto ešte vyplniť! Bola som na Daňovom úrade , či by mi to neukázali, ale panička povedala, že oni to majú zakázané, aby som si zaplatilA daňového poradcu! Hrom do toho! Ešte aj platiť! No, dobre,ale týáždeň pred termínom neviem nikoho zohnať a tak neviem, čo robiť! Keď starý dostane pokutu, budem ju musieť zaplatiť ja a z čoho? Krucinál!!!! A tým to samozrejme neskončí! Ja sa picnem!!!!!!

Komentár

Pôvodne odoslal Ludmila Zobraziť príspevok
                    Reeb a co se bars len trocha pospacirovat a dade krv darovat? Nejde to?
                    Ale ne cukrovu, bo taku uz ma, len taku fajnovu - O Rh neg. To modra.

Pozdravuje Vanilka
                    Ja presne takú fajnovú mám,ale bars cholesterolovu,ta by som jej ju calkom popsul.

Komentár

Pôvodne odoslal mariettaanna Zobraziť príspevok
                      Škoda, že som to v telke prepásla.
                      Bola to zaujímavá baba so zaujímavým pohľadom na život - a preto aj autorka zaujímavých filmov.
                      Zaujímavá vizážou - presne takému typu francúzi hovoria "jolie-laide" - krásne škaredá.
                      Aj osobnosťou. Jej IQ, bezprostrednosť, aj spôsob vyjadrovania (nadávala ako kočiš) bola v umeleckej branži legendárna.
                      Napriek tomu "bola to dáma, ktorá dámou dokázala zostať" - ako na ňu spomína jeden z jej kolegov.

Zamlada modelka - verili by ste?

Name:	chytilova_03.jpg
Size:	68,9 KB
ID:	65925 Click image for larger version

Name:	vera-chytilova.jpg
Size:	18,4 KB
ID:	65926

Name:	index.jpg
Size:	10,4 KB
ID:	65927

A v posledných rokoch

Name:	2035894_vera-chytilova.jpg
Size:	53,9 KB
ID:	65928 Click image for larger version

Name:	1955076-img-vera-chytilova-pohreb.jpg
Size:	31,4 KB
ID:	65929
                      Last edited by dada; 21.3.2014, 18:24.

Komentár

Dostala som mailom

Fotky zlodejok v Bratislave

Najčastejšie ich môžete vidieť na Trnavskom mýte.

Toto su fotky zlodejok, ktoré kradnú najmä v bratislavskej MHD.
                        Ak ich uvidíte, bacha na veci!
                        Odvážnejší sa môžu pokúsiť upozorniť ich obete, ak ich uvidia pri čine.

Name:	ZZlodejky.jpg
Size:	82,5 KB
ID:	65935 Click image for larger version

Name:	ZZZlodejky.jpg
Size:	103,1 KB
ID:	65936

Tá v bielej bunde má asi 55 - rokov a mňa sa tiež pokúsila okradnúť, ale ľudia jej v tom zabránili.
                        Pri krádeži som ju videla aj v električke č.9 z Ružinova, vystúpila aj s komplickou na Trnavskom mýte.
                        Videla som ju aj v autobuse č.39,vystúpila pri Kauflande a matke s dieťaťom v náručí, ktorá vystupovala z autobusu,vybrala niečo z vaku, ktorý mala na chrbte.
                        Keď ju vidím, som vstrehu.

Komentár

Zamyšlení

Ten nejhezčí kolující dopis na světě, nad kterým bychom se měli opravdu zamyslet! Na tomto příběhu je opravdu něco pravdivého.
                          Pro informaci: trvá to jen dvě minutky si ho přečíst. Obětuj ten čas!

Můj nejlepší přítel otevřel šuplík od komody své manželky a vyňal v hedvábném papíru zabalený balíček.
                          Nebyl to jen tak obyčejný balíček, bylo v něm krásné dámské spodní prádlo.
                          On ten balíček rozbalil a zadíval se na to hedvábí a ty jemné krajky:
                          "To jsem jí koupil, když jsme byli spolu poprvé v New Yorku. To mohlo být asi tak před 8 nebo 9 roky. Nikdy si to neoblékla, chtěla si to obléci při zvláštní příležitosti! A teď myslím, že je ten pravý okamžik."
                          Přiblížil se k posteli a položil to hedvábné prádélko k jiným věcem, které byly připraveny pro pohřební službu.
                          Jeho žena totiž zemřela.
                          Pak se ke mě obrátil a řekl: "Neukládej nikdy nic na zvláštní okamžik. Každý den, který žiješ je zvláštní okamžik!"

A já stále dodnes myslím na jeho slova, ta změnila můj život.
                          Dnes čtu více a uklízím méně.
                          Sednu si na balkon, kochám se přírodou a ignoruji plevel, který se rozrůstá mezi mými květinami.
                          Trávím více času s rodinou, s mými přáteli a méně v práci.
                          Pochopil jsem, že život je sbírka zkušeností, kterých si máme vážit.
                          Od teď si už nic neschovávám na později.
                          Denně používám své křišťálové sklínky.
                          Když se mi chce, tak si obléknu mou novou koženou bundu i když jdu jen přes ulici do sámošky.
                          I můj nejdražší parfém použiji, když se mi zachce.
                          Slova jako např. "jednou" nebo "při příležitosti" už v mém slovníku neexistují.
                          Když to stojí za to, tak chci dělat, slyšet i vědět vše hned.
                          Nejsem si jistý, co by žena mého přítele udělala, kdyby věděla, že už zítra nebude.
                          "Zítra", to je slovo, které každý z nás bere na lehkou váhu.
                          Myslím, že by určitě ještě zavolala své rodinné příslušníky a své blízké přátele.
                          Třeba by i zavolala pár lidí, s kterými by urovnala pár nedorozumění a nebo by se i pár lidem omluvila za věci, které byly nevyjasněné.
                          A odpustila by možná vše, čím jí kdo ublížil...
                          Last edited by dada; 1.12.2016, 02:53.

Komentár

Hľadala som v Diskusii tému do ktorej by sme mohli písať o všeličom, ktorá nevymedzuje určitý tématický okruh. Našla som témy O všeličom len tak, Aký bol môj deň a pod., ale všetky majú už veľa príspevkov a sú zrelé na uzamknutie. Ale táto téma má príspevkov málo, tak by sme mohli písať do nej.

Pri hľadaní som často natrafila na Dadu, založila tu veľa dobrých tém a mňa zabolelo, že tu už nie je. Je mi za ňou smutno.

Juliana trefne si napísala, že "niekedy nemám náladu ani sama na seba". Ja tak isto, niekedy sa dokonca vyslovene neznášam.
                            Čo sa týka babiele a jej narážok na moju povahu že sa podceňujem, chcela som dosiahnuť aby pripustila, že každý sme nejaký a mali by sme tu jeden druhého rešpektovať takého aký je. Ale ona stále tvrdí že mi chce len dobre a že by som sa mala začať liečiť. Ale ja sa necítim ako prípad pre psychiatra. A ak som, nezačnem sa teraz na staré kolená z toho liečiť. Veď by som tam už ani nezašla. A pretože jej moje písanie išlo na nervy, tak som písať prestala.

Johanku vôbec nepoznám, nepamätám sa na ňu. Ale to nie je nič neobvyklé pri mojom zabúdaní. Škoda že nepíše.
                            Last edited by Giza; 16.4.2018, 08:57.
                            Teda tak.

Komentár

Tvoje písanie mi vôbec nešlo na nervy, to skôr naopak. Ale som rada, že si sa prebudila a ozvala sa. Dúfa, že teraz, keď už som späť, znova nevycúvaš!

Komentár

No konečne!!!!!
                                Nemôžem si ja dovoliť ten prepych urážať sa!
                                Veď sa tu so mnou nerozpráva ani stolička! Ak by nebolo teba, tak sa nemám s kým porozprávať, nikto sem nechodí keď si ty preč. Preto si môžeš hovoriť čo len chceš, mňa sa už len tak ľahko nedotkneš.

Teraz nemám čas lebo upratujem byt a musím ísť aj von, záhrada zarastá jedna radosť. Napíš o všetkom od nástupu do nemocnice až po terajšok, hlavne či si myslíš že ti pomohli. Večer ak budem vládať tak zareagujem. Hlavne píš.
                                Teda tak.

Komentár

Pracujem...
                                X