Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Len tak - ďalšie pokračovanie

Collapse
X
  • Filter
  • Čas
  • Zobraziť
Clear All
Nové príspevky

No, mýlila som sa v predchádzajúcom príspevku. Teba nie je možné brať na ľahkú váhu, ty máš pravdu vždy.
    Nechce sa mi hľadať tú vetu, ktorá bola tou pomyselnou kvapkou ktorou pohár pretiekol. Dada to robila, citovala tvoje slová a polemizovali ste ďalej, ale v "sporoch" s Dadou o niečo išlo, medzi nami nejde vlastne o nič, je to taká žabomyšia vojna.
    Budem písať menej, len vtedy keď budem mať o čom písať, tak možno popíšem menej hlúpostí. Snažila som sa písavať každý deň a vtedy človek píše aj keď nemá o čom, a to nie je dobre.

Pred pol piatou ma zobudil štekot mojich psov, štekot hysterický. Vedela som že majú ježka, musela som vstať, obliecť sa a ježka vyniesť za záhradu, do divočiny. Pred pár dňami sa to stalo o tretej nadránom, to bolo horšie, ale aj tak som musela vstať a ježka vyniesť. Je to veľký ježko, zdá sa že to je ten istý ako pred pár dňami, silou mocou chce ísť asi na cestu, ale tam sa nemá kde ukryť, tam je frekventovaná cesta a za ňou domy s majiteľmi, ktorí majú perfektné záhrady, tí by sa asi ježkovi nepotešili. A tiež všetci majú psov, ktorí by naňho rovnako reagovali ako moji.

Teda tak.

Komentár

Babiele možno o tom ani nevieš, ale prišiel mi od teba hromadný mail o hlasovaní pre ZPMP v SR. Robí mi to trošku problém. Predovšetkým sa chcem uistiť, že organizácia, ktorej mám dať hlas, je posledná v zozname, v žltej farbe. Ďalej chcem vedieť, či sa dá hlasovať len cez FB a podobne, lebo mi tam stále vyskakuje, že sa mám prihlásiť na FB.
      Ale tuším tam hlas pribudol aj bez toho, ak sa nemýlim.
      Pokúsim sa to poslať synovcovi, neteri a sestre, viac emailových adries nemám.
      Teda tak.

Komentár

Viem o tom, poslala som to každému, na koho mám e-mail.Môžeš to kľudne podporiť, netýka sa to len našich rodín, ale všetkých zdravotne postihnutých, ktorí potrebujú sociálnu výpomoc. Žiaľ, nevyznám sa v tom, či sa to dá poslať aj inak, ako cez Fb, ale dnes mi písal brat, že to podporila poslal aj ďalej, takže iste sa to podarí aj tebe. Ďakujem ti za podporu a ochotu poslať to ďalej! Prajem pekný víkend!
        to som ja,koza,vaša mama!

Komentár

Takže, babky moje milené, vyzerá to, že náš klub po toľkých rokoch zakapal! Nech mu sú webové stránky ľahké! Škoda!
          to som ja,koza,vaša mama!

Komentár

Pracujem...
          X