Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

O všeličom Len tak

Collapse
X
  • Filter
  • Čas
  • Zobraziť
Clear All
Nové príspevky

• O všeličom Len tak

Vidíš, Gizka? A keby si chcelipovedať niečo, čo nie je určené našim očiam, majútam súkromné správy, ktorécudzí nemôžu čítať.

Do kelu , čo sa mito stalo, že furt spájam slová?!
    to som ja,koza,vaša mama!

Babče, omlúvam sa vám, preložila som vaše príspevky z témy Zoznámenie
    - z pod témy "Ona hľadá jeho"
    majme v úcte dámy ktoré inzerujú,
    na somarinky máme na našom placi miesta dosť.
    Last edited by ana; 25.2.2010, 08:30.

Komentár

Zamyslenia

No čo sa ti zase nepáči, však tam neposielam svoje zamyslenia.
      Nevedela som nájsť Kam s ním, buď som v nemocnici osprostela, alebo sa tu zas niečo pomenilo, tak dík, že je to tam,kde to má byť. Čo a prečo vymažeš?

Komentár

Len tak

Tuším si si šlahla, aká si len pracovitá! Taký starý príspevok a fčuľ ho presúvaš? Gizka reagovala na inzerát, kde naň mala reagovať? A ja som jej odpovedala na otázku v tej téme, kde som jej mala odpovedať?
        Ty ma neštvi, lebo ťa prikryjem žehličkou a tá žehlička ani nemusí byť studená!
        Jaj, jaj, moje nervy, kedy už budem môcť ujsť do devínskeho azylu? Tu sa zbláznim!

Komentár

Pôvodne odoslal babi ele Zobraziť príspevok
          Vyzývam zodpovedných strážcov slovenskej kultúry a jazyka, aby neodkladne začali zbierať tieto aj iné krásne príspevky našej aniny a pripravili čo najskôr ich zobrané vydanie.
          Ako k tomu prídu ostatní ľudia, ktorí nechodia na náš portál, aby im takéto krásne veci boli upreté?
          Tým myslíš tú fijaľkovú krásu?

Komentár

Nejako to tu začína zaváňať.
            Okrem fijaľiek aj cenzúrou....

Komentár

o všeličomlen tak

Pôvodne odoslal dada Zobraziť príspevok
              Dada, ak nemáš rada skromné fijaľky, napíš príbeh o ruži, kráľovnej kvetov, ktorá je síce krásna, väčšia, vznešenejšia a pyšnejšia,
              a tiež , dokáže pichať bez príčiny.
              zmena je život

Komentár

Pôvodne odoslal babickaanna Zobraziť príspevok
                Dada, ak nemáš rada skromné fijaľky, napíš príbeh o ruži, kráľovnej kvetov, ktorá je síce krásna, väčšia, vznešenejšia a pyšnejšia,
                a tiež , dokáže pichať bez príčiny.
                Ak som v tebe vyvolala dojem, že mám niečo proti fialkám, veľmi ma to mrzí !
                Fialky rada mám, naopak nemám veľmi rada pestované rezané kvety.
                Oveľa väčšiu radosť ako kytica ruží, mi urobí kytica lúčnych kvetov, aj keď sa do nej niekedy pripletie nejaký hnusný bodliak, ktorý tiež dokáže niekedy nechtiac pichnúť.
                A úplne najradšej mám orgován.
                Teším sa, že sa už blíži jeho čas.

Komentár

Len tak

babiani, ale ja to myslím úplne vážne, mne sa tvoje zamyslenia ohromne páčia. Nebuď taká na Dadu, ona to tak nemyslí, nemôže za to, že nemala dobrý otcovský vzor!

Komentár

Ľutujem dada, ale cenzúru si si sama spravila tak, že si vymazala svoje dva príspevky včera večer...
                    v téme Zamyslenia od babianny - ja to vidím...

Cenzúra by bola - inak povedané "ban" pri:
                    - porušení pravidiel Senior klubu (vulgarizmy, predaj drôg a pod.)

Ak myslíš moderovanie, tak to znamená toto:

- presúvanie tém ak sú vložené do tématický nevhodného fóra
                    - premenovanie témy ak nie jej názov dostatočne výstižný
                    - rozdelenie témy (resp. vytvorenie novej témy z už existujúcej)
                    ak niekto vloží nesúvislí príspevok do nesúvislej témy

Dúfam že som dostatočne vysvetlila čo je cenzúra a čo je moderovanie
                    na našom placi

Komentár

O všeličom len tak

Ak som v tebe vyvolala dojem, že mám niečo proti fialkám, veľmi ma to mrzí !
                      Fialky rada mám, naopak nemám veľmi rada pestované rezané kvety.
                      Oveľa väčšiu radosť ako kytica ruží, mi urobí kytica lúčnych kvetov, aj keď sa do nej niekedy pripletie nejaký hnusný bodliak, ktorý tiež dokáže niekedy nechtiac pichnúť.
                      A úplne najradšej mám orgován.
                      Teším sa, že sa už blíži jeho čas.
                      Dada Viem, že nie som na Tvojej vlne, je mi to ľúto. Ja píšem, čo cítim , nikomu sa netlačím do priazne. Som, aká som, mám srdce na dľani. a tak aj píšem.Že máš rada fijaľky , aj ostatné kvety to ma teší. Kvety nepredstierajú nič iné, len vôňu a krásu.
                      zmena je život

Komentár

Len tak

Pôvodne odoslal babickaanna Zobraziť príspevok
                        Dada Viem, že nie som na Tvojej vlne, je mi to ľúto. Ja píšem, čo cítim , nikomu sa netlačím do priazne. Som, aká som, mám srdce na dľani. a tak aj píšem.Že máš rada fijaľky , aj ostatné kvety to ma teší. Kvety nepredstierajú nič iné, len vôňu a krásu.
                        Babinka, nebuď smutná, my ťa všetci ľúbime, aj Dada!

Komentár

Len tak

Sľúbila som vám aj ja duchárske historky. Tieto sú vraj zaručene reálne. Rozprávala mi ich teraz spolupacientka.
                          Ich rodina mala nejakú oslavu a pretože sú rozvetvená rodina, chceli si urobiť fotky - baby zvlášť, chlapi zvlášť. Ke´d sa ženy zoradili, pribehlo malé dievčatko niektorej z nich, že aj ona sa chce fotiť. Postavila sa pred ne a naraz začala jačať, že prečo ju ťahajú za vlasy, ale nikto sa jej ani nedotkol. Keď spravili fotku, pod dievčatkom bolo ešte jedno celkom malé dievčatko, cudzie, s vlasmi čiernymi a rozježenými, akoby natuprírovanými.
                          Druhá" Jedna ich známa, vôbec nie veriaca, mala záľubu chodiť na púte po svete. Raz išla spolu s dcérou do Medžugorja a na kopci ku kaplnke si dcéra zmyslela, že urobí mame fotku. Po vyvolaní bola za matkou Panna Mária.
                          Tretia: Istá baletka mala muža, ktorý sa obesil v šatníku. Po čase sa zoznámila s iným a vzali sa. Zakrátko mali ťažkú haváriu, baletka prišla o obe nohy, ale nový muž ju neopustil, ba mali spolu aj deti, či jedno, nepamätám presne a veľmi dobre nažívali. Len nový muž veľmi trpel, lebo šatník, kde sa obesil ten prvý muž, sa stále otváral, keď on bol v izbe. Raz mal návštevu a šatník tiež stále otravoval, že aj návštevník bol nesvoj. Muž chcel, aby sa presťahovali, ale žena nie, že ju ten prvý muž chráni a ona ho tam nenechá. Tak sa duhý muž rozviedol, odsťahoval, denne sa o ňu aj deti stará, ale nemôže tam bývať, lebo sa bojí.
                          Eto vsjo.

Komentár

Pôvodne odoslal babi ele Zobraziť príspevok
                            Sľúbila som vám aj ja duchárske historky. Tieto sú vraj zaručene reálne. Rozprávala mi ich teraz spolupacientka.
                            ..... Eto vsjo.
                            Babi ele, pozri si Odkazy v tvojom profile...
                            Vidíš a už môžme začať ako ti tam píšem...
                            Čo ti nato ? Spravím ti novú tému Všeličo od našej mati alebo navrhni...

Komentár

len tak

n a všeobecnú známosť sa dáva, že dnes ráno boli koze vybraté stehy, načo ona poobede zapikovala cez prah, preletela tri metre, dopadla na hubu, zahryzla do koberca, vykrivila si nos, udrela čelo, dlaň a kolená tak, že 5 minút nevedela, kde je a potom zistila, že celých svojich 15 deka živej váhy švackla na tú vypáranú rku, čo malo za následok roztrhnutie celej rany a silné krvácanie. zošiť sa to nedá, len mi to všelijako posťahovali, dali znovu záves a poslali domov s tým, že nehýbať, aby sa to znovu nerozcapilo.
                              z toho plynie, že mám zase len jednu ruka ale bolí ma celý človek, tak sa na chvíľu odmlčím. ale čítať môžem.

Komentár

Pracujem...
                              X