Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Digitálna televízia, poruchy a iné.

Collapse
X
  • Filter
  • Čas
  • Zobraziť
Clear All
Nové príspevky

Odchádzame zajtra medzi pol ôsmou a ôsmou ráno. Vrátiť by sme sa mali v utorok 12. júna, ak dobre počítam. Tak tu buďte dobré a radujte sa, že môžete byť doma. Žartujem, samozrejme som rada že idem za hranice všedných dní. Ale sa aj bojím, ako inak.

Od skorého rána driem, pomaly ale stále. Teraz som si uvarila kávu aby ma nechytila ospalosť, lebo mám pred sebou ešte upratovanie. I keď viem, že sa vrátim do totálne špinavého bytu.
    Opúšťam chorú napuchnutú mačku Roxanku a chorú sučku Belu. U veterinára som s nimi nebola, nevyšiel čas. Ak sa po svojom návrate nebudem dlho ozývať tak vedzte, že sa s nimi niečo stalo a že teda nemám náladu na písanie. Ale nechcem na to radšej ani myslieť.

Opatrujte sa, a za pár dní dúfam že sa "uvidíme".
    Teda tak.

Komentár

Mačka môže mať boľavý zub rovnako ako človek. Tam pomôže len veterinár. Rana na chrbte môže mať pôvod rôzny : poranila sa o nábytok, praskol jej vred alebo absces alebo aj niečo iné, čo neviem určiť. Rozhodne to chce tiež veterinára, lebo rana ju určite bolí a môže sa do nej dostať infekcia, dostane horúčku a bude jej zle.
      Kto ich bude opatrovať? Mali by dostať ATB a ranu ošetriť.
      Prepáč, že len teraz reqgujem, nemala som žiadne avízo a len náhodou som sem zablúdila.
      to som ja,koza,vaša mama!

Komentár

Rozhodne je humorné, že choré zvieratá prezentuješ v Digitánej televízii, namiesto v Živote, ale hlavne, že si napísala.
        Ja teraz čakám na TV Markíza, prídu sem natáčať pre Reflex. Dúfam, že to nebude dlho trvať, som z toho nervózna už od včera.
        to som ja,koza,vaša mama!

Komentár

Ale je jedno kam dávam príspevok. Je to tu tak zopsuté, aspoň pre mňa, že nie je možné dodržiavať témy. Ak chcem odpovedať do dvoch tém z jedného fóra, tak téma na ktorú odpovedám skôr sa stratí a vo fóre na stránke Diskusie sa objaví len téma na ktorú odpovedám i keď len o pár minút neskôr. A skoršia odpoveď upadne do zabudnutia. Tak načo sa snažiť? Neviem ako to bolo v predchádzajúcej úprave, ale takéto problémy som nemala. I stránka Dnešné príspevky bola iná, boli tam príspevky z viacerých dní. Dalo sa bez problémov nájsť všetko, o čom sme diskutovali v posledných dňoch, a to nás občas bolo aj viac ako je nás teraz. Dúfam že kvôli tejto kritike nás nezrušia úplne. Nie je príjemné počuť, že niečo, čo pravdepodobne dalo veľa práce, niekto kritizuje.

Opúšťam túto tému, len sem položím otázku či otázky aby som ich nezabudla, a ty mi babiele odpovieš napríklad v téme O živote alebo niekde inde, kde uznáš za vhodné. Tak teda:
          Ešte som tu nič nečítala, takže sa možno dočítam čo chcem vedieť. Ale pre istotu sa pýtam, boli natáčať? A ako to dopadlo? Kedy to vysielali alebo budú vysielať? A kto sa chytil za nos a začal v tom niečo robiť?

Teda tak.

Komentár

Pracujem...
          X