Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

TV seriály - sledujete?

Collapse
X
 • Filter
 • Čas
 • Zobraziť
Clear All
Nové príspevky

 • TV seriály - sledujete?

  Zaujíma ma , či sledujú členovia seniorportálu napr. seriál - Panelák, Odsúdené a pod.
  S napätím a zvedavosťou čakám na nový SK seriál z prostredia erotického salónu. Mohli by ho kľudne natočiť. Po najnovšie udomácnených vulgarizmoch na obrazovke, by som sa sfilmovaniu tejto témy ani nečudovala. A možno by sa niektorí muži aj potešili.:)

 • #2
  Ja tieto seriály nesledujem, nemám na to čas. :)

  Jediné, čo pravidelne pozerám, aj to len z nahrávky (mám Magio) je MASH, alebo Postav dom, zasaď strom (bývame síce v byte, ale verím, že raz sa dostaneme do domu :).

  S natočením erotického seriálu problémy nemám. :) Som liberál, takže ak to niekomu neubližuje, tak je to OK. Pokiaľ bude vysielaný po 22,00 hod. :o
  Administrátor Senior Klubu. Prevádzkuje aj internetový obchod Promenáda, kde si môžete za super ceny kúpiť puzzle, a mnoho iného.
  Ak niečomu nerozumiete, čítajte Návody, alebo napíšte mne.

  Komentár


  • #3
   TV seriály...

   Tie časy, keď som utekala domov, aby som nezmeškala ďalší diel nejakého seriálu, sú už dávno preč. Neviem, či som sa tak zmenila ja, alebo seriály (zrejme oboje), ale už mi to nič nehovorí. Možno preto, že v týchto dnešných seriáloch účinkujú stále tí istí herci. Alebo sa mi to len zdá? Niekedy mám ťažkosti zorientovať sa, ktorý seriál to vlastne beží.
   Vyslovene alergická som na romantické filmy podľa románov R. Pilcherovej a telenovely. Som totiž diabetička a presladené veci mi nerobia dobre.
   Rada si pozriem dobrú detektívku typu Derrick alebo Starý, (je ich viac), ale bohužiaľ ich vysielajú neskôr a to už vládzem pozerať len jedným okom, pretože chodíme "spať so sliepkami".
   Jediná relácia, ktorú si nenechám ujsť a zariadim, aby som ju "nezaspala" je Sedem s.r.o. Rada si pozriem tiež dobré dokumentárne či cestopisné filmy a publicistiku.
   Naši TV - tvorcovia podľa mňa robia jednu chybu. Spravia nejakú dobrú vec, ktorá sa uchytí a má dobrú sledovanosť (Uragán a pod.), ktorú potom "pripravujú na rôzne spôsoby" stále dookola a nevedia, kedy prestať. Človeka to po čase prestane baviť. Ale aby som nebola nespravodlivá, nie je to špecialita len našich tvorcov, podobne som zanevrela aj na seriál Dr. House, ktorý som zo začiatku "žrala", C.S.I.Kriminálky (Las Vegas, Miami).
   Apropó, dobrý seriál s prostredia erotického salónu by som si pozrela, prečo nie? Len preboha už nie v hlavnej úlohe s Dianou Mórovou a Tomášom Maštalírom, resp. Adym Hajdu. Bojím sa, že by to miesto príjemnej erotiky vo mne vyvolávalo záchvaty smiechu.

   Komentár


   • #4
    TV serialy

    citát dada; Apropó, dobrý seriál s prostredia erotického salónu by som si pozrela, prečo nie? Len preboha už nie v hlavnej úlohe s Dianou Mórovou a Tomášom Maštalírom, resp. Adym Hajdu. Bojím sa, že by to miesto príjemnej erotiky vo mne vyvolávalo záchvaty smiechu.
    Trafila si, ja mám k tým slovenským seriálom odpor, Susedia, Kutil, Panelák a ostatné podobného žánru, o čom to je - umenie určite nie, ešte že mám UPC - digitál, mám na výber, rada pozerám Viasat History, Deko, Zoom Reality, Nat.geo.Vild, Sprektrum a pod... mám rada rozprávkové kriminálky žiadne besnenie zbraní ale zisťujem že ich nahradili večer naše slovenské umelecké diela.
    Nedá mi aby nebola uštipačná, podľa pozerania telenoviel - bolo štatistický zistené IQ Slovákov, uhádnite výsledky :D, aj uvedená naša produkcia na obrazovke spadá do telenoviel, len ju nahradili slovíčkom seriál.

    Komentár


    • #5
     Pôvodne odoslal ana Zobraziť príspevok
     ...rada pozerám Viasat History, Deko, Zoom Reality, Nat.geo.Vild, Spektrum a pod...
     Tak vidíš, predsa máme niečo spoločné. Ja som na tom s tými programami rovnako. ;)
     Administrátor Senior Klubu. Prevádzkuje aj internetový obchod Promenáda, kde si môžete za super ceny kúpiť puzzle, a mnoho iného.
     Ak niečomu nerozumiete, čítajte Návody, alebo napíšte mne.

     Komentár


     • #6
      TV seriál - sledujete?

      Ja taktiež . Náš 2 program, aj český dávajú niekedy dobré dokumentárne filmy.:o

      Komentár


      • #7
       TV seriály

       Keď som ešte pracovala, nemala som na seriály čas a predpokladala som, že v dôchodku si nejaký dobrý nájdem, aby som sa mala na čo tešiť. V dôchodku som už štyri roky a nenašla som si žiadny, nie, žeby som nemala čas, ale nie som asi seriálová. Ale začala som pozerať Rím, má asi 25 častí, teda seriál, a baví ma to. Snáď si nájdem aj ďalší.
       Teda tak.

       Komentár


       • #8
        Rím? To je niečo nové? A kde to beží?
        Podľa názvu by to mohlo byť zaujímavé! Aj keď 25 častí je dosť veľa.

        Komentár


        • #9
         TV seriály - sledujete ?

         Súčasné seriály mi idú na nervy, ale keď náhodou natrafím na Cosbyho, rada sa pozuriem, je to pekne prefíkaný manžel a jeho Cosbyčka tiež vie, ako v tom chodiť, Ruby bola zlatá, keď bola malá, súčasné dievčatko, ich vnučka, je už strojená, nie je to ono. Ale človek sa dosť poučí o rodinných vzťahoch, aké vládnu v Emerike.
         Kým naša ctená UPC nezmenila zostavu programov, rada som pozerala francúzsku Päťku, vždy o šiestej tam boli bezvadné prírodovedné a etnickovedné /blbý výraz/ programy. Teraz občas pozerám okolo 18. hod. niečo na Arte, ale už to nie je ono. Rada by som pozerala aj Na plovárně, hoci to nie je seriál v tom zmysle, ale býva to zaujímavé a ja Marečka zbožňujem, ale zas nie natoľko, aby som mu obetovala sladké hodinky spánku.
         to som ja,koza,vaša mama!

         Komentár


         • #10
          Pozeráte serialy?

          Nepozerám, raz som pozerala serial Jednoduchá Mária asi do polovice. Liezlo mi to na nervy byť stále v pohotovosti, aby som nezmeškala, aj tak sa stále opakovalo kolom dookola to isté, tak koniec serálom.
          S Vladkom pozeráme relácie modré z neba a poštu pre Teba.
          Ja pozerávam Súdnu sieň, Postav dom a zasaď strom a niektoré detektívky
          a dokumentárne filmy a ešte Elixír a pod. Vladko si vyberá sám čo samu páči.
          zmena je život

          Komentár


          • #11
           Dada

           seriál Rím ide na ČT1, je určený pre širokú verejnosť a na svoje si prídu asi aj sadisti, v každom diele je zdôraznené, že ľudský život nižších vrstiev nemal žiadnu cenu a je to aj znázornené. Nemôžem posúdiť, či sa seriál pridŕža historických faktov, asi ani veľmi nie, ale u každej scénky si hovorím, že to tak aj mohlo byť. Pre mňa je dôležité, že neviem predvídať, čo príde, teda že sa nenudím.
           Čakám, že v programoch naďabím na nejaký nový seriál, ktorý začnem pozerať.
           Teda tak.

           Komentár


           • #12
            Pôvodne odoslal babickaanna Zobraziť príspevok
            Nepozerám, raz som pozerala serial Jednoduchá Mária asi do polovice. Liezlo mi to na nervy byť stále v pohotovosti, aby som nezmeškala, aj tak sa stále opakovalo kolom dookola to isté, tak koniec serálom.
            S Vladkom pozeráme relácie modré z neba a poštu pre Teba.
            Na Jednoduchú Máriu jednoducho nemám slov. :):):)
            Na Modrom z neba mi vadí, že sa tam môžu (pochopiteľne) dostať len niektoré prípady ľudí, čo potrebujú pomôcť a pritom sú ich tisíce a iste ešte potrebnejších.
            Poštu pre teba tiež nesledujem, niektoré tie veci sa mi zdajú dosť povymýšľané, zrejme aby zahrali divákom na city.
            Tiež ma zaráža, ako sa niektorí ľudia dokážu na verejnosti až takto obnažiť.
            Ja by som to pre nič na svete nedokázala a možno preto mi to nie je veľmi sympatické.
            A na záver, pri sledovaní TV sa chcem príjemne zabaviť a uvoľniť a nie prelievať slzy. Na to úplne postačí pozrieť si denne večerné správy.
            Ale ako som už hovorila, koľko ľudí, toľko chutí.
            Každý zrejme hľadá v TV programoch to, čo mu v reálnom živote chýba! :D:D:D

            Komentár


            • #13
             Tv serialy sledujete ?

             Každý program má svoje negatíva a pozitíva. Keď sa synovi niečo páči nebudem mu to vypínať preto, že ja mám k tomu výhrady, potom mám možnosť poukázať čo je dobré a čo zlé. Kto pozerá sám čo sa mu nepáči jednoducho to vypne.
             zmena je život

             Komentár


             • #14
              Nedorozumenie?

              Kto hovoril o nejakom vypínaní programu tvojmu synovi?
              Ja som napísala len svoj názor na niektoré TV programy.
              Nepísala som recenzie, ktoré programy sú dobré a ktoré nie sú!
              Jednoducho máme na rôzne programy rôzne názory, to je všetko.

              Komentár


              • #15
               Tv serialy

               Pôvodne odoslal dada Zobraziť príspevok
               Kto hovoril o nejakom vypínaní programu tvojmu synovi?
               Ja som napísala len svoj názor na niektoré TV programy.
               Nepísala som recenzie, ktoré programy sú dobré a ktoré nie sú!
               Jednoducho máme na rôzne programy rôzne názory, to je všetko.
               Dada, kde si si prečítala, že by si hovorila o vypínani programu môjmu synovi?. To ja píšem, že nevypínam to čo sa synovi páči . Ved ja proti Tvojmu názoru nič nemám , tak ako aj Ty proti môjmu. Kde je problém?
               zmena je život

               Komentár

               Pracujem...
               X