Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Prvá pomoc - pre počítače

Collapse
X
  • Filter
  • Čas
  • Zobraziť
Clear All
Nové príspevky

Pôvodne odoslal Giza Zobraziť príspevok
    Absolvovala som pred rokmi so sestrou kurz o pc pre ako hrala.
    Do kelu s mašinou! Chcem odpovedať Dade a tu sa mi vynorí Giza! A skôr, než som si prečítala jej príspevok, už som ho vymazala, lebo som myslela, že to je ten od Dady!
    to som ja,koza,vaša mama!

Komentár

Pôvodne odoslal Giza Zobraziť príspevok
      ........
      Denník N sú pravdepodobne dobré noviny.
      Kedysi som rada čítala časopis Plus 7 dní, najmä články investikatívnych novinárov, ak ich tak môžem nazvať. Poukazovalo sa v nich na praktiky mocných, veľakrát to boli podozrenia (a som si istá že podložené) na zločinecké činy tých mocných, až som sa tetelila od radosti, že po takýchto zisteniach sa už musí niečo stať, že im dá niekto po prstoch. Ale ak niekomu dali po prstoch, tak to asi boli tí novinári, pretože mocní boli mocnými a mocnejšími stále. A tak som prestala ten časopis čítať.
      Plus 7 dní bol dobrý časopis - kedysi.
      Stal sa z neho však bulvárny plátok.
      Samé senzácie, dobrý článok len sem-tam.
      A odkedy zmenili šéfredaktora, čo písal vynikajúce kritické úvodníky ("ježka"), je to už úplne k blití.
      Viem, že zmenili majiteľa, má ich pod palcom tuším Penta, ktorá hneď na začiatku vyhlásila, že to berú len ako dobrú investíciu a do obsahu týždenníka kafrať nebudú.
      Lenže ten sa obsahovo tak katastrofálne zopsul, že v tom určite majú prsty.
      Možno redaktorom sľúbili vyššie prémie, ktovie?
      Mamon, mamon svetu vládne...

Komentár

Pôvodne odoslal dada Zobraziť príspevok
        Plus 7 dní bol dobrý časopis - kedysi.
        Stal sa z neho však bulvárny plátok.
        Samé senzácie, dobrý článok len sem-tam.
        A odkedy zmenili šéfredaktora, čo písal vynikajúce kritické úvodníky ("ježka"), je to už úplne k blití.
        Viem, že zmenili majiteľa, má ich pod palcom tuším Penta, ktorá hneď na začiatku vyhlásila, že to berú len ako dobrú investíciu a do obsahu týždenníka kafrať nebudú.
        Lenže ten sa obsahovo tak katastrofálne zopsul, že v tom určite majú prsty.
        Možno redaktorom sľúbili vyššie prémie, ktovie?
        Mamon, mamon svetu vládne...
        Boli to síce závodníky a nie úvodníky, ale boli dobré. Teeraz to už ani nečítam.
        Okrem Nota bene nepoznám časopis, ktorý by sa dal so záujmom prečítať od začiatku do konca a ktorý by človeka aj poučil.
        Suseda mi nosí nejaké časopisy, má zriadený taký kolobeh - dcéra jej ich donesie a ona ich posúva ďalej susedám a kamoškám. Ale väčšinou to len prelistujem, lebo naouaj ma nezaujíma, s kým spala alebo spí nejaká celevrita, alebo koľko hektárov má nejaká čierna stavba.
        Ale krížovky ma potešia, lebo majú úroveň´. Len škoda, že často bývajú už vylúštené.

Komentár

Ani neviem ako začať ,ale vôbec sa sem neviem dostať ,Nebola som tu niekoľko dní a všetko je celkom ináč a nenajdem ani jeden príspevok .
          Je to nejaký iný postup písania alebo čo ? Odpovie mi niekto čo sa stalo s naším senior klubom ,Alebo sme sa už rozlúčili nadobro .

Komentár

Ahoj, konečne sa niekto ozval!
            To Admin skúša našu flexibilitu! Teraz už je to tu aspoň po slovensky, ale spočiatku samá angličtina. Ja som sa dostala potiaľ, že si môžem prečítať príspevky a už viem aj odpovedať. Zásadné teraz je, na začiatku sa prihlásiť. To nájdeš úplne hore vpravo.
            Na odpovedanie ja úplne hore vľavo alebo alebo dole v pravo zamodrený rámček Odpovedať. Dnes to tam nebolo, lebo som sa zabudla prihlásiť.
            Giza o tom asi nevie, lebo dala už načisto výpoveď a Dada sa má zase zle, tak to asi tiež ešte neskúsila. Veľmi sa teším, že si sa ozvala!
            Takže smelo do toho! Teším sa na tvoj príspevok.

Komentár

Pracujem...
            X