Oznámenie

Collapse
No announcement yet.

Pre babi ele

Collapse
X
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

• Pre babi ele

https://www.modrykonik.sk/blog/infan...e-post-m0jvyl/
    Dufam ze to moze byt

Pôvodne odoslal Petronela41g1 Zobraziť príspevok
    Moze to byt! Ty si šikovná!!!

Dada, už Ďakujem, Petra to sem dala. Nikdy sa to nenaučím!!! Som už blbá jak tágo!

Dievčence, pod tým linkom sú moje vyjadrenia na otázky o živote so Števkom.
    to som ja,koza,vaša mama!

Comment

Pre babi ele

Ty nejsi sprosta to sa naucis ked budem zdrava????????

Comment

Pôvodne odoslal babi ele Zobraziť príspevok
        Moze to byt! Ty si šikovná!!!

Dada, už Ďakujem, Petra to sem dala. Nikdy sa to nenaučím!!! Som už blbá jak tágo!

Dievčence, pod tým linkom sú moje vyjadrenia na otázky o živote so Števkom.
        Petra sem dala ten istý link, čo predtým aj ja, len ho preniesla z inej témy.
        To bol celý problém?

Comment

Pôvodne odoslal dada Zobraziť príspevok
          Petra sem dala ten istý link, čo predtým aj ja, len ho preniesla z inej témy.
          To bol celý problém?
          Problém bol, že ja som to vôbec nevedela a Petra postavila na nohy celý senior klub, lebo podľa svojho zvyku klikala a skúšala a menila heslo, až sa jej to konečne podarilo. Ale, sorry, tvoj výsledok - link - som akosi nenašla. Asi je v inej téme. Tak ti srdečne ďakujem v mene zjednotenej obce sokolskej!
          to som ja,koza,vaša mama!

Comment

Pôvodne odoslal babi ele Zobraziť príspevok
            Problém bol, že ja som to vôbec nevedela a Petra postavila na nohy celý senior klub, lebo podľa svojho zvyku klikala a skúšala a menila heslo, až sa jej to konečne podarilo. Ale, sorry, tvoj výsledok - link - som akosi nenašla. Asi je v inej téme. Tak ti srdečne ďakujem v mene zjednotenej obce sokolskej!
            Pri použití linku predsa netreba žiadne heslo!
            Ale ty už asi tiež začínaš blbnúť , lebo som si stopercentne istá, že si ho už kedysi úspešne používala...

Comment

Working...
            X