Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Seniori a internet

Collapse
X
 • Filter
 • Čas
 • Zobraziť
Clear All
Nové príspevky

 • Chráň Bože! Vieš si predstaviť, ako by mi pri plnom vedomí vytĺkali tú starú náhradu a potom zase zatĺkali tú novu? O rezaní a šiťí ani nehovorím. Tentokrát som sa rozhodla, že si dám narkózu, predsa len po prebratí zase zaspíš a bolesť tak necítiš, kdežto po spinálke si hneď pri plnom vedomí a bolesť ti nedá spať. Teraz ma čaká okružná cesta po doktoroch na predoperačné vyšetrenia, už sa bojím, ako to zvládnem.
  Je mi veľmi čudné, že ti vadí podať ruku niekomu, kto stojí vedľa teba, veĎ ANI NEMUSíš NIč HOVORIť. /cap/ NOrmálne taký problém nemáš, či áno? To len dávaš najavo, že chceš žiť v pokoji s každým.
  Prečo sme v téme internet?
  to som ja,koza,vaša mama!

  Komentár


  • Vadí mi vadí mí. Možno aj trochu konzervatizmus, ale aj to že som vytrhnutá z tej svojej obľúbenej samoty, že sa musím vrtieť ako kolovrat a mať strach že príde k nejakej trápnej situácii, že niekto nepodá ruku mne alebo ja niekomu a že ma to bude mrzieť atď atď. Po tejto novote je pre sestru ešte ťažšie dostať ma do kostola. Už ma vlastne ani nevolá, a považuje ma za exota, v čom s ňou výnimočne súhlasím.

   Máš pravdu, že čo robíme v tejto téme. Ale je to téma široká, a že do nej píšeme dokazujeme tým, že vieme používať internet. Ale radšej poďme preč, do nejakej všeobecnejšej témy.
   Teda tak.

   Komentár


   • Hľadám novú tému ktorú založil Vladimír, tiež nový. A mladý. Asi sem zablúdil omylom. Tá téma sa týkala akéhosi prieskumu tém, a bola tam poznámka, že ignorovať, ale neviem čo ignorovať, vysvetlila som si to tak, že nemáme reagovať. Babiele ale odpovedala, že síce nerozumie, ale súhlasí, alebo niečo také. Som zvedavá aj ja, tiež nerozumiem, ale súhlasím, no už tú tému neviem nájsť.
    Teda tak.

    Komentár


    • To nebola téma, to Vlado admin vložil nejakú poznámku, asi omylom a potom to stiahol.
     to som ja,koza,vaša mama!

     Komentár


     • Vladimír žeby bol Vlado admin? Admin je tu od prvopočiatku, ale Vladimír sa zaregistroval 30.11.2017. Ale čo, z toho sa nestrieľa.
      Teda tak.

      Komentár

      Pracujem...
      X