Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Pláže s farebným pieskom

Collapse
X
 • Filter
 • Čas
 • Zobraziť
Clear All
Nové príspevky

 • Pláže s farebným pieskom

  .... po-plážujte si v 52 snímkoch, pre rýchlejší posun obrázkov, použite myšku
  Priložené súbory

 • #2
  Zaujímavé. Vídam na obrázkoch len pláže s bielym, žltým a čiernym pieskom. Že existujú pláže s purpurovým, červeným, zeleným, ružovým atď pieskom, som nevedela. Na posledných obrázkoch je dokonca piesok rôznych farieb, a posledný obrázok je nádhera sama.

  Teraz som si všimla, že zo zoznamu tém, na stránke Diskusie, sa stratila téma Seniorturistika. A to len preto, že aj táto téma, aj Seniorturistika, patria do rovnakej oblasti - Záľuby a voľný čas.

  Toto ma zmiatlo. Chýba tu tabuľka ako v predchádzajúcej úprave, tabuľka v ktorej boli všetky živé témy bez ohľadu na to, že patrili do rovnakej oblasti alebo do rôznych oblastí.

  Je to nepríjemné. Ak napíšem do Seniorturistiky, zmiznú pláže a nikto si neprečíta, ako sa mi páčili.
  A naopak, ak napíšem o plážach tak nikto si už neprečíta, čo napísala Juliana či niekto iný do Seniorturistiky.

  A to len preto, že z každej témovej oblasti môže byť viditeľná len jedna téma, aj keď je živých viac. Naozaj nepríjemné.
  Last edited by Giza; 25.10.2017, 08:08.
  Teda tak.

  Komentár


  • #3
   Najkrajšia je biela, potom svetlozele ná a potom tá rôznofarebná. Myslím, že aj keď Admin vyradí nejakú tému /ale on zvykne o tom informovať/, staré príspevky nezmiznú - alebo áno?
   Ja si nemôžem zvyknúť na túto novú úpravu, tá stará bola prehľadnejšia a ľahšie sa v nej orientovalo. Som už skrátka stará na novoty.
   to som ja,koza,vaša mama!

   Komentár


   • #4
    Nemyslím tým že admin vyradí tému, to by ma vôbec nenapadlo. Myslím tým že tu nie je žiadna stránka, na ktorej by som videla (tak ako v minulej úprave) všetky príspevky, ktoré sme napísali za posledné dni. A to mi veľmi chýba.

    A som v koncoch. Hľadám jeden príspevok na ktorý som chcela odpovedať a nemôžem ho nájsť. Nemám trpezlivosť a ani čas, končím.
    Teda tak.

    Komentár

    Pracujem...
    X