Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Pláže s farebným pieskom

Collapse
X
  • Filter
  • Čas
  • Zobraziť
Clear All
Nové príspevky

• Pláže s farebným pieskom

.... po-plážujte si v 52 snímkoch, pre rýchlejší posun obrázkov, použite myšku
    Priložené súbory

Zaujímavé. Vídam na obrázkoch len pláže s bielym, žltým a čiernym pieskom. Že existujú pláže s purpurovým, červeným, zeleným, ružovým atď pieskom, som nevedela. Na posledných obrázkoch je dokonca piesok rôznych farieb, a posledný obrázok je nádhera sama.

Teraz som si všimla, že zo zoznamu tém, na stránke Diskusie, sa stratila téma Seniorturistika. A to len preto, že aj táto téma, aj Seniorturistika, patria do rovnakej oblasti - Záľuby a voľný čas.

Toto ma zmiatlo. Chýba tu tabuľka ako v predchádzajúcej úprave, tabuľka v ktorej boli všetky živé témy bez ohľadu na to, že patrili do rovnakej oblasti alebo do rôznych oblastí.

Je to nepríjemné. Ak napíšem do Seniorturistiky, zmiznú pláže a nikto si neprečíta, ako sa mi páčili.
    A naopak, ak napíšem o plážach tak nikto si už neprečíta, čo napísala Juliana či niekto iný do Seniorturistiky.

A to len preto, že z každej témovej oblasti môže byť viditeľná len jedna téma, aj keď je živých viac. Naozaj nepríjemné.
    Last edited by Giza; 25.10.2017, 07:08.
    Teda tak.

Komentár

Najkrajšia je biela, potom svetlozele ná a potom tá rôznofarebná. Myslím, že aj keď Admin vyradí nejakú tému /ale on zvykne o tom informovať/, staré príspevky nezmiznú - alebo áno?
      Ja si nemôžem zvyknúť na túto novú úpravu, tá stará bola prehľadnejšia a ľahšie sa v nej orientovalo. Som už skrátka stará na novoty.
      to som ja,koza,vaša mama!

Komentár

Nemyslím tým že admin vyradí tému, to by ma vôbec nenapadlo. Myslím tým že tu nie je žiadna stránka, na ktorej by som videla (tak ako v minulej úprave) všetky príspevky, ktoré sme napísali za posledné dni. A to mi veľmi chýba.

A som v koncoch. Hľadám jeden príspevok na ktorý som chcela odpovedať a nemôžem ho nájsť. Nemám trpezlivosť a ani čas, končím.
        Teda tak.

Komentár

Pracujem...
        X