Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Naši zvierací maznáčikovia

Collapse
X
  • Filter
  • Čas
  • Zobraziť
Clear All
Nové príspevky

• Click image for larger version

Name:	APOMER.jpg
Views:	1
Size:	45,3 KB
ID:	67374

Sledovali ste osud medvedice Ingy a jej mláďatiek? Je toho plná televízia.
    Ja áno. Denne.
    Tipovala som, ako sa to skončí, ale v kútiku duše dúfala v happyend. Samozrejme, mýlila som sa.
    Človek je hnusný tvor!!!
    Je aj premnožený. Kedy povolia jeho odstrel?

(Tá fotka je psík, nie Inga)
    Celú Inginu story si aj s videom a fotkami môžete pozrieť napríklad v SME.

Komentár

• Pôvodne odoslal dada Zobraziť príspevok
      [ATTACH=CONFIG]9686[/ATTACH]

Ja áno. Denne.
      Tipovala som, ako sa to skončí, ale v kútiku duše dúfala v happyend. Samozrejme, mýlila som sa.
      Človek je hnusný tvor!!!

A ako správnw povedali viacerí odborníci, nebol to odstrel, ale poprava!
      to som ja,koza,vaša mama!

Komentár

• Pôvodne odoslal Giza Zobraziť príspevok
        Mojich psov neviem naučiť ani základné veci. Nemám trpezlivosť. Poslúchnu ma iba na krik, zľaknú sa a poslúchnu.
        Ten pes na videu je zázrak. Ale odo mňa má hlbokú poklonu aj jeho pán ktorý ho dokázal tak vycvičiť. Jeho povely sú tiché a pokojné. Keď pes otáča hlavou doprava a doľava, vždy sa pozrie na svojho pána, ktorý mu to pravdepodobne aj ukazuje. Bolo by preto zaujímavé vidieť v akcii obidvoch.
        Nie každý pes sa dávycvičiť! Toto bude nejaký ovčiak, tí su na to ako stvorení. naša Belinka bola múdra - skoro som napísala "ako človek", ale to by som ju urazila.

Komentár

• Pôvodne odoslal dada Zobraziť príspevok
          [ATTACH=CONFIG]9686[/ATTACH]

Ja áno. Denne.
          Človek je hnusný tvor!!!

Sledovala som aj ja. Je to hnus! Za to môžeme my nenažraní ľudia. Všetko im z lesa vezmeme a potom sa čudujeme,
          že chodia dole. Ako decko som chodila na Liptov na prázdniny nikdy sme žiadneho medveďa ani len nezazreli. Mali dostatok jedla,
          tak sa nám vyhýbali.

Komentár

• Pôvodne odoslal Zora Zobraziť príspevok
            Sledovala som aj ja. Je to hnus! Za to môžeme my nenažraní ľudia. Všetko im z lesa vezmeme a potom sa čudujeme,
            že chodia dole. Ako decko som chodila na Liptov na prázdniny nikdy sme žiadneho medveďa ani len nezazreli. Mali dostatok jedla,
            tak sa nám vyhýbali.
            Neviem o čom je reč. A ani nechcem vedieť. Keď sestra začala o tom rozprávať, utiekla som. Ak by som to počula na plné uši, teda ak by som naozaj vedela čo sa stalo, bolo by to pre mňa veľmi deprimujúce. Bola by som nešťastná, bolela by ma hlava a tak. Viem že sa také veci dejú a že je treba o nich rozprávať, ale ja nemôžem.
            Keď som bola pred rokmi so sestrou v Tatrách, tak na jednej prechádzke sme videli hov...ienko o ktorom sestra prehlásila, že je od medveďa. Po celú cestu späť som sa obzerala či nejde za nami, a budúcu prechádzku som si odpustila. Taká som odvážna.
            Last edited by Giza; 7.6.2017, 07:41.
            Teda tak.

Komentár

• Sofia je nenažranec šiesty, níkdy nemá dosť. Dnes dostala mleté mäso, ktoré zbožňuje, takže ešte som ani nebola v kuchyni a už tom mala v sebe. Dorútila sa do izby jačiac ako o dušu, že bolo málo, no ja som si práve sadla k počítaču, tak som si ju nevšímala. Nato sa mi pomstila svojím obľúbeným spôsobom, že ma chmatla za achilovku, ale nie len tak skusmo, ale poriADNE. Podarilo sa mi ju trafiť a začala som na ňu jačať, čo si to dovoľuje. Chcela som jej povedať, že dostane facku, ale v tej zúrivosti zo mňa vyšlo:"Fijastra!"
              Tak ma to rozveselilo, že vám to hneď oznamujem.

Komentár

• Pôvodne odoslal babi ele Zobraziť príspevok
                Sofia je nenažranec šiesty, níkdy nemá dosť. Dnes dostala mleté mäso, ktoré zbožňuje, takže ešte som ani nebola v kuchyni a už tom mala v sebe. Dorútila sa do izby jačiac ako o dušu, že bolo málo, no ja som si práve sadla k počítaču, tak som si ju nevšímala. Nato sa mi pomstila svojím obľúbeným spôsobom, že ma chmatla za achilovku, ale nie len tak skusmo, ale poriADNE. Podarilo sa mi ju trafiť a začala som na ňu jačať, čo si to dovoľuje. Chcela som jej povedať, že dostane facku, ale v tej zúrivosti zo mňa vyšlo:"Fijastra!"
                Tak ma to rozveselilo, že vám to hneď oznamujem.
                Výborný nápad.
                Za achilovku ťa chytiť nemôžem, ale ak ti odteraz odpoviem "Fijastra", mala by si byť v obraze!

Komentár

Pracujem...
                X