Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Čo tak niečo si pozrieť ?

Collapse
X
 • Filter
 • Čas
 • Zobraziť
Clear All
Nové príspevky

 • Čo tak niečo si pozrieť ?

  Film na víkend

  Pod nebom Montany

  Jack Mercy byl bohatý chovatel dobytka, který ve své poslední vůli odkázal svůj obrovský ranč v Montaně svým třem dcerám. Problém je v tom, že každá z nich má jinou matku, navzájem se vůbec neznají a otcova závěť skrývá jednu podmínku. Dcery zdědí svou část majetku pouze v případě, že spolu dokážou na ranči celý jeden rok společně žít. Ani jedna z dcer neočekává, že tohle vynucené rodinné shledání bude procházka růžovým sadem. Zároveň však žádná z nich nepředpokládá, že se mezi nimi bude pohybovat sabotér, který je odhodlán udělat vše pro jejich neúspěch. Tři nic netušící sestry se musí vyrovnat i s takovou nástrahou, jinak se můžou s dědictvím nadobro rozloučit! Čeká vás nezapomenutelný rodinný příběh o bohatství, lásce, tajemství ...

  Želám príjemné posedenie pri filme
  Last edited by Johanka; 26.5.2018, 06:40. Dôvod: Oprava textu
  Slnečná nálada

 • #2
  Vyzerá to zaujímavo, poobede si to pozriem! Vďaka za tip! Peknú nedeľu ti prajem!
  to som ja,koza,vaša mama!

  Komentár


  • #3
   Už dvakrát som to začala pozerať, vždy tak 20-30 minút. Pre moju bytovkovú sestru ideálny film, pre mňa málo záhad a vyšetrovania. Tým chcem povedať, že teraz má človek možnosť vybrať si akýkoľvek film, a tak vyberám záhady, vyšetrovanie, mysteriózno, kriminálky a tak. A drámy. Ale mám dojem, že všetko dostupné som už videla, možno teda prídu na rad i romantické.
   Obdivujem Johanka, že dokážeš nájsť a vložiť sem celý film. Koľkokrát som hľadala filmy na pozeranie, ale nepodarilo sa. Vždy to nejako skolabovalo a tak sa bojím, aby mi aj tento neskolaboval uprostred pozerania.
   Dosť na mňa zapôsobila úvodná scéna obliekania. Prsteň, doplnky, pekné veci, hovorím si, tak to je svadba a ženích sa oblieka. A potom veľký údiv.
   Teda tak.

   Komentár

   Pracujem...
   X