Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Život je sen

Collapse
X
  • Filter
  • Čas
  • Zobraziť
Clear All
Nové príspevky

• Život je sen

Click image for larger version

Name:	vonzas_torvenye_optimista_elet.jpg
Views:	1
Size:	14,3 KB
ID:	67979Tento názov ma napadol po jednom náročnom a dosť vyčerpávajúcom dni , a po pravde ma inšpirovala aj jedna pesnička .
    Veľa z vás so mnou určíte súhlasí a nájdu sa určíte aj takí, ktorí zas nie. Keď nesúhlasíte tak vás nejdem presviedčať, píšem tu svoj subjektívny názor na život, na život, ktorý sme všetci dostali a musíme ho žiť . Niektorí z vás už žijete život vašich snov, niektorí by mali zas začať. A kedy je lepšia príležitosť ako práve dnes ?
    Život snov, znie to nádherne, ale ako nato ?

Veľa ľudí berie svoj život až príliš vážne, čo ja osobne neodsudzujem, ale myslím si, že takýto človek, si ho v skutočnosti neužije. Ja verím tomu, že na tomto svete sme preto, aby sme si náš život užili , aby sme si nerobili zbytočné starosti a nemali strach.

Sme tu, aby sme žili život svojich snov. Život netreba brať až tak vážne. Skôr berme vážne naše sny, naše ciele a hlas nášho srdca, áno toho srdca, ktoré nám vždy ukazuje ten správny smer.
    Ber život ako hru, hru v ktorej sme sa všetci ocitli.

Do tejto hry sme všetci zapojení a všetci sme zároveň aj súčasťou sna niekoho v tejto hre. Musíme byť šikovní, aby niekto bol súčasťou aj nášho sna, aby jeho splnenie bolo dynamickejšie a úspešnejšie. Je to jedna dokonalá hra, kde si môžeme všetci navzájom pomáhať, dať zmysel tej celej „hre‘‘ a užiť si ju .

Túto životnú hru si v podstate vytvárate sami. Vy poviete, kam sa chcete dostať a jednoducho tam pôjdete . Ľuďom, ktorí si veria , ktorí veria vo svoje šťastie, sa aj darí .
    Všetci máme istý stav komfortu, v ktorom sa cítime dobre. Je to taký monotónny stav. Ako keby všetko išlo dookola. Nie je nám zle, ale ani dobre. V podstate len tak sme. Nevyužívame svoje nápady, nerealizujeme svoje sny a tak je ťažké byť šťastný. Preto musíme vystúpiť z komfortu. No je to veľmi ťažké a náročné, lebo život sa vás bude snažiť vrátiť do vášho stavu komfortu, do stavu, na ktorý ste zvyknutí. Je to podobné tomu, ako keď sa vyberiete na vrchol hory. Cítite nadšenie, kráčate elánom, no v tom začnú prvé prekážky, musíte však vytrvať. Potom, keď ste sa už dostali až do polovice cesty, pustí sa na vás lavína, ale musíte ju prežiť, lebo tá lavína je skúška života. Overí, či ste naozaj hodní toho, aby ste sa dostali na vrchol.

Verte mi, že najlepšie je začať najprv s malými vecami, a prekonávať samých seba každý jeden deň. Každý deň si dajte jednu výzvu, ktorú chcete prekonať a prekonajte ju. Buďte vďační, že sa vám to podarilo. Takto môžete kráčať smerom k životu vašich snov, ktorý vám úprimne, z celého srdca prajem. Lebo každý človek si zaslúži byť šťastný a mať dokonalý život. Je to veľmi dôležité aj preto, aby sa svet stal lepším, aby sme pochopili podstatu života a začali novú éru, kde nie sú žiadne sily usilujúce sa o manipuláciu ostatných a slobodný život je samozrejmosť pre všetkých.
    Dokážete to! Aj vy dokážete dosiahnuť váš sen! Nech už pomocou iných alebo sami, ale dokážete to!
    S optimizmom to dosiahnete ;)

Tento článok je možné šíriť len s uvedením odkazom na stránku
    http://optimizmus.meu.zoznam.sk/news/zivot-je-sen-/

Život je sen - téma ktorá zapadla do zabudnutia.
    Dávam sem video z FB babiele. Aby som sa k nemu dostala, ak by som si ho chcela vypočuť a na FB by som ho už nevedela nájsť. Veľmi, veľmi pôsobivé.
    https://www.apost.com/sk/blog/zacnu-...516984648&sl=0

Teda tak.

Komentár

Je to fakt úžasné! Škoda, že to šúchanie na začiatku nie je počuť, ani keď si dám zvuk na max. Ale potom, pri tom speve, mi naskakuje husia koža! To je radosť zo života! Mala by som si to púšťať denne!
      to som ja,koza,vaša mama!

Komentár

Pracujem...
      X