Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Náhradný diel

Collapse
X
  • Filter
  • Čas
  • Zobraziť
Clear All
Nové príspevky

• Nevieš, čo robíš? Čo ti to tam skáče pri tvojej predposlednej správe? Póše, póše!
    to som ja,koza,vaša mama!

Komentár

• Myslíš smajlík? Žeby bol urobený podľa nejakej legendy či erbu? To sú veci, to sú veci. Ale nijako by som neprišla na to, že koňom myslíš smajlíka.
      Ešte nevieš nič o náhradnom termíne? To čo písala Juliana o odkladoch operácie jej dcéry, mi pripadá ako horor. Ale tá operácia dopadla dobre, tak si človek vraví, že to asi tak muselo byť. Tuším ju operovali až na tretí termín.

Teda tak.

Komentár

• Ten smajlík určite nemá nič spoločného s erbom mesta Pardubíc, len ma to inšpirovalo k tomu názoru, lebo ten tvoj kôň nemá zadok.
        V piatok bude výsledok muču a potom to oznámim operatérovi a potom začnú hľadať náhr. termín.

Komentár

• Ešte nič nové? Ale hľadajú, že?
          Teda tak.

Komentár

• No, tak vraj asi mesiac po kultivácii by to mohlo byť.
            Teraz mám veľké starosti obrata. Je v nemocnici na Myjave, lebo niekoľkotýždňová ambulantná liečba mu nepomohla. Má veľké bolesti a to vraj od skoliózy. Včera mu robili CT a našli niečo, vraj nevedia, čo to je. Takže len kecajú, nemôžu predsa nevedieť, aké zmeny to sú, z čoho sú a ako sa majú liečiť. Takže už som to oplakala, lebo ja vždy myslím na najhoršie a naša rodina z otcovej strany je celá prelezená rakovinou. A bojím sa, že mi brat zomrie a ja už budem celkom sama. Mám ešte sestru v Č. Budejoviciach, ale ani jedna nemáme na cestovanie a okrem toho vraj sestra už je senilná, takže aj keby som reskírovala peniaze a volala jej, moc by mi to nepomohlo. S Jurkom sme si veľmi blízki, on je taký benjamínek našej rodiny a ja najstaršia, takže som mu zastupovala mamičku. tAKžE TRáPENIU nikdy nemôže byť koniec. Modlím sa veľmi, aby sa uzdravil, veď je o desať rokov mladší. Najmladšia sestra a starší Jurkov brat už sú tam, tiež rakovina. Ach, jaj!

Komentár

• On je naozaj mladý, tvoj brat. Dúfam že tvoje modlitby pomôžu a on sa vráti domov.
              Myjava je v peknom kraji. Kedysi patrila do nášho okresu, teraz je sama okresným mestom. Tvoj brat asi býva niekde v jej blízkosti. Mám dojem, že myjavská nemocnica má lepšiu povesť ako skalická, do ktorej chodíme my.
              Trápenie je súčasťou seniorského veku, to si mladí, ktorí sa tešia na dôchodok, neuvedomujú.
              Napíš čo je nové. Verím že nájdu príčinu bolestí a vyliečia ju.
              Teda tak.

Komentár

• Brat býva na Bukovci, to je asi 6 km od Skalice, ak sa nemýlim. Už uvažujú na d tým, že chalupu nechajú tak a vrátia sa do Blavy, tá drina už je nad ich sily. Brat našťastie nie je taký ysentimentálny ako ja a snáď mu to srdce neutrhne.
                Zatiaľ nevie nič nového, nález je vraj na dvanástom stavci, ale vraj nevedia, čo to je. To NEVEDIA ma desí. Pôjde ešte na MR. Inak si pobyt pochvaľuje a včera sa mu vraj už trochu uľavilo - asi darček k narodeninám. Včera mal 67 rokov.

Komentár

• Obcí Bukovec je viac. Aj v Čechách, aj na Slovensku. Táto konkrétna je na polceste medzi Senicou a Myjavou.
                  Pred chvíľou som našla fotky ktoré som ti babiele mala už poslať, ale zabudla som. Mám už všetko, aj obálku, stačí len zabaliť a zaniesť na poštu. No vypadlo mi to z pamäti. Tento týždeň ich určite pošlem.
                  Nemáš nejaké ďalšie fotky, ktoré by si chcela vytlačiť? Aby som ich mohla poslať naraz.
                  Last edited by Giza; 28.1.2018, 09:22.
                  Teda tak.

Komentár

• Nie, zlatíčko, už ani nefotím, už mi na tom nezáleží. Budem rada tým fotkám, keď mi ich pošleš, lebo sú naouaj vydarené, ale viac už mi netreba. Ďakujem ti za ochotu a námahu. Čo keby si si dala oznam na Fb, že robíš fotky, možno by sa našli záujemcovia?

Komentár

• Ale o to predsa nejde, aby som robila fotky vo veľkom! Nemám k tomu tlačiareň a ani predpoklady. To len takto, aby mi tlačiareň nevyschla.
                      Vieš čo ma teraz, práve teraz napadlo? Do tej obálky v ktorej ti posielam tých pár fotiek, je ešte miesto, a ja už pár dní rozmýšľam, čím to miesto vyplním, ale nič ma nenapadá. Ale teraz predsa niečo:
                      Nemáš na internete nejaké recepty alebo aj niečo iné, ktoré by som ti mohla vytlačiť? Porozmýšľaj, inak ti pošlem poloprázdnu obálku doplnenú novinami, aby v nej fotky nelietali.
                      Teda tak.

Komentár

• Poloprázdna obálka nevadí! Ja už mám toľko receptov, ktoré som nikdy nevyskúšala a už ani nevyskúšam, že som už prestala odkladať, aj keby boli aké dobré. A nič iné vytlačiť nepotrebujem, iba keby si ma vytlačila na operačný stôl, aby som to už konečne mala za sebou! Dnes som niesla na kultiváciu moč. Trvalo mi dva dni, kým sa mi podarilo nabrať. Neumyslíš, aké strašné problémy s tým mám! Už dve noci predtým poriadne nespím, čo sa stresujem, aby sa mi to podarilo. Tak mi drž palce!

Komentár

• Včera som čítala v časopise Receptář článok ktorý ma úprimne zarmútil a som presvedčená, že nie som sama kto by takto reagoval
                          Predstavte si, dozvedela som sa, že zemiaky sú strašne škodlivé pre zdravie! Nielen, že obsahujú solanín /ktorý sa dá stiahnuť pridaním rasce do varenia, čo ja robím celý život/, ale aj inak zle vplývajú na zdravie a sú príčinou mnohých zdravotných ťažkostí, ktoré by nikto nepripisoval jedeniu zemiakov. Zemiaky by sa mali jesť maximálne raz alebo dva za mesiac!
                          To by bol môj koniec!!!! Zemiaky a chlieb, to je základ môjho stravovania a naraz toto!
                          Čo vy na to?

Komentár

Pracujem...
                          X