Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ako sa stará koza vrátila

Collapse
X
  • Filter
  • Čas
  • Zobraziť
Clear All
Nové príspevky

• ako sa stará koza vrátila

a všetkým kozlencom hned písala súkromnú správu, ale niečo zbabrala a správa neprešla, tak sa teraz hlási s pozdravom demámtenatavar. nepíšem nič na čo potrebujem aj ľavú ruku, takl pozorne čítajte.
    prišla som dnes o pol 10 a už mám aj oprané, aj návštevu som vypoklonkovala, aj somsi pospala. anuša mi volala, to ma milo prekvapilo a sľúbila som, že sa hnedidem prihlýásiť, ale jedno s drhým a so m tu až čileky.

že čo mi robili napíšem tu-op. dg. syndroma canalis carpi l. sin. synovitis hypertrophica tend. flex. man. sin.
    chápete- otáznik- radšej by som na ten syndroma capri išla so synovitisom a nemuselo by byť ani hypertropica, stačilo by teplo tak 26 st.celsia
    zákrok-dvojbodka - discisio, neurolysis, synovec tomio - ani som nevedela, že mám v taliansku synovca

dopor. končatina na záves - no servus, však mi stŕpne ruka, nie-otáznik-, cvičiť s prstami, 20 inj thiamin a b12 vybrať, stehy v utorok.
    je vám to dúfam všetko jasné. všetkým - tým myslím admina, babianinu, anu, annu, dadu, gizu, neviem či aj reeba a usmev, ale neodmietam to.

fčuľ idem študovať vaše výplody a potom sa tešte - výkričník.
    to som ja,koza,vaša mama!

Pôvodne odoslal babi ele Zobraziť príspevok
    ......a všetkým kozlencom hned písala súkromnú správu, ale niečo zbabrala a správa neprešla,
    tak sa teraz hlási s pozdravom de mám ten atavar
    .
    prišla som dnes o pol 10 a už mám aj oprané, aj návštevu som vypoklonkovala, aj somsi pospala. anuša mi volala, to ma milo prekvapilo a sľúbila som, že sa hnedidem prihlýásiť, ale jedno s drhým a so m tu až čileky....
    je vám to dúfam všetko jasné. všetkým - tým myslím admina, babianinu, anu, annu, dadu, gizu, neviem či aj reeba a usmev, ale neodmietam to.

fčuľ idem študovať vaše výplody a potom sa tešte - výkričník.
    Gratulujem že už si vo švungu, dobrá nová téma, takže sa máme sa na čo tešiť...
    Ľutujem babiele ale tvoj atavar sa mi nedá vložiť, chceli sme ťa uvítať s kozičkou rohatou bielou, navrhla babianna že sa jej páči...

Možno Admin ju môže dať do tvojho profilu, lebo mne sa nedá...
    Inak sa budeš musieť potrápiť sama, keď ti ju pošlem...
    Priložené súbory

Komentár

ako sa vrátila stará koza.

Babiele, vítaj doma. Akosi dlho si dovolenkovala na tom Capri s tým synovcom Tomínom.?
      No hlavne, že si tu s obidvoma rukami. Zahoja sa a budeš písať až bude klávesnica žeravá. Mohla si zobrať idacestu aj moju paprču a mala by som pokoj.

Vybrala som Ti krásnu, dôstojnu kozičku, hneď vidíš , že je z lepšiehi rodu, len či sa bude dať vložiť do avataru ?

Teraz ešte ruku nepreťažuj a len čítaj, usilovala som sa.

Vidíš, ako Ťa ľúbime.
      zmena je život

Komentár

Pôvodne odoslal babickaanna Zobraziť príspevok
        Vybrala som Ti krásnu, dôstojnu kozičku, hneď vidíš , že je z lepšiehi rodu, len či sa bude dať vložiť do avataru ?
        Teraz ešte ruku nepreťažuj a len čítaj, usilovala som sa.
        Vidíš, ako Ťa ľúbime.
        Kozičku jej pošlem mailom a ona sa potrápi so stiahnutím do svojich obrázkov a potom do atavaru, alebo jej tak spraví Abmin.
        Len sa pozri do politiky ako si už preťažovala ruky

Komentár

ako sa stará koza vrátila.

Babča, Ty si nedáš pokoj s tymi izmami? Takú prednášku si tam šupla, že istotne Ti aj stehy popraskali. Toto nám nerob, lebo ruku si pokazíš a potom zas pôjdeš, tam kde nechceš.Mysli na Števinka aj na nás, že potom nám je tu smutno. Čo Ťa po socializme, ten už neni a kapitaliznus ešte neni. Toto tu je tuneláreň a sľubizmus. Počkaj ,lež sa uzdravíš, nedvíhaj si tlak ani ruku nepreťažuj a čakaj. Celý život si čakala ako aj ja, že raz bude aj lepšie. V čakáni sme už vytrénované tak
          už môžme čakať akurát na Božie zmilovanie. Tvojej a mojej generácii sa splnilo, ako bolo na začiatku, tak bude aj na konci s tým rozdielom, že teraz je všetkého dostatok a nemôžeme nič, len oči popásať , lebo náš dôchodok sa musí rozdeliť aj pre tých čo sa im nechcelo robiť.Ty si živila syna, ja som živila syna a živím a nejako sa
          už .doživíme.
          Hlavu hore, dôstojne kráčaj vpred, nás nič tak ľahko nezloží !!!
          zmena je život

Komentár

šmárja, to je čo za diagnóza? :) Čože sa ti porobilo?
            No, a toho avatara mám naozaj nastaviť kozu? :-)
            Môžem, keby sa ti nepáčilo, pošli iné foto.
            Administrátor Senior Klubu. Prevádzkuje aj internetový obchod Promenáda, kde si môžete za super ceny kúpiť puzzle, a mnoho iného.
            Ak niečomu nerozumiete, čítajte Návody, alebo napíšte mne.

Komentár

[QUOTE=admin;3621
              [/QUOTE]

Dovolíš Admin, koza ja vybraná pošlem ti ju mailom

Komentár

ako sa stara koza vratila

Stara, ale jara. Vitaj babiele medzi nami, co sme sirotami bez Teba sme boli. Hlavna vec , ze je to vyprerezavane. A ruku poctivo cvic, aby si mohla pisat "obidvoma rukama". Skore pisanie zela a pozdravuje Ludmila Vanilkova

P.S. Koza na Tvojom atavare ma velmo mily pohlad.ana dobre vybrala.

Komentár

ako sa stará koza

Pôvodne odoslal admin Zobraziť príspevok
                  šmárja, to je čo za diagnóza? :) Čože sa ti porobilo?
                  Môžem, keby sa ti nepáčilo, pošli iné foto.
                  no vidíš, želanie je otcom myšlienky. asi ich vieš čítať. samozrejme, ved hlas ľudu ... a ked ma takto uctili, ja som chcela kozu extra, neobyčajnú, ale demokraticky ma prehlasovali. tak bud od tej lásky a zakozuj ma tam.

to je blbá diagnóza, zdeformovanie a zhrubnutie šliach za dlaňou a v nej,robí to strašné problémy no a ked obvodný údržbár považuje nelekárov za volov, tak ti roky tvrdí, že to maš od krčnej chrbtice. potom sa udeje zázrak a pošle ťa k odborníkovi a ten zase na operáciu. a tam ti zase - aby ti nebolo ľúto - nadávajú, že kde si bola doteraz, to už je v takom stave....
                  mala som aj tak šťastie, že práve ked ma objednávali na leto - práve narodeniny- tak sa jedna p. odhlásila a ja som získala jej termín. eštwe ma čaká druhá hnáta a potom konečne zase budem schopná narábať normálne ručičkami.
                  to som ja,koza,vaša mama!

Komentár

Pracujem...
                  X