Oznámenie

Collapse
Zatiaľ žiadne oznámenie.

6 typov na ploché bruško

Collapse
X
  • Filter
  • Čas
  • Zobraziť
Clear All
Nové príspevky

• 6 typov na ploché bruško

6 tipov na ploché bruško
    Zdroj: Báječná žena/ Alena Jurisová 06. február 2012, 07:00
    Foto: profimedia.sk

Osvojte si pár jednoduchých rád a už sa viac nebudete musiet schovávat vo volnom oblecení.
    zmena je život

6 typov na schudnutie

Tento príspevok sa nedá otvoriť a nemôžem ho zrušiť, pani Edítorka pozrite sa na to,
    zmena je život

Komentár

Škoda,že sa to nedá otvoriť, zatiaľ vám dám svoje typy.
      Ploché bruško mám pravidelne, kým som hladná a už som bola navštíviť onú miestnosť.
      Pijem málo, prevažne len kávu / čo uznávam že je chyba/, ale v záujme plochého bruška sa mi to darí. Jem málo, ale často. Keď si doprajem viacej soli tak aj pijem, no a to už moje ochabnuté brušné svalstvo nezvláda a zdúva sa a zdúva sa takmer do piateho mesiaca. Cviky - to je ako keď chromého začnete učiť chodiť. Tak si poviem, načo sa trápiť, ráno to bude v poriadku.
      Pekný deň - finaja

Komentár

Pôvodne odoslal babickaanna Zobraziť príspevok
        Tento príspevok sa nedá otvoriť a nemôžem ho zrušiť, pani Edítorka pozrite sa na to,

Vždy si treba skopírovať - hyperlinkový odkaz na konkrétny text...

www..... hore v lište... http://www.pluska.sk/old/zena/chudnu...he-brusko.html

Komentár

No, až tak moc som sa nemýlila.
          Pekný deň - finaja

Komentár

Pôvodne odoslal finaja Zobraziť príspevok
            Škoda,že sa to nedá otvoriť, zatiaľ vám dám svoje typy.
            Ploché bruško mám pravidelne, kým som hladná a už som bola navštíviť onú miestnosť.
            Pijem málo, prevažne len kávu / čo uznávam že je chyba/, ale v záujme plochého bruška sa mi to darí. Jem málo, ale často. Keď si doprajem viacej soli tak aj pijem, no a to už moje ochabnuté brušné svalstvo nezvláda a zdúva sa a zdúva sa takmer do piateho mesiaca. Cviky - to je ako keď chromého začnete učiť chodiť. Tak si poviem, načo sa trápiť, ráno to bude v poriadku.
            Tak ty dievča len pekne rýchlo začni piť, lebo sa ti zahusťuje krv a namáhajú ľadviny, na to môžeš doplatiť. V tele ti zostávajú toxíny, s tým sa nehraj. Priznám sa,aj ja málo pijem, lebo statrý človek cíti smäd, len keď je už hydratovaný. Navar si konvicu bylinkového čaju, najlepšie nejaký čistiaci a pomaly popíjaj. Pred obedom by sme mali mať v sebe už 1 a pol litra tekutiny. Káva vysušuje, tá sa nepočíta, polievka áno. Ja sa stále snažím polepšíť, ale veľmi mi to nejde, ešte doobeda ako tak, ale poobede ma tu zdržujete a ja nemám kedy ísť sa napiť. Tak, konečne som to na niekoho zvalila!
            to som ja,koza,vaša mama!

Komentár

Pôvodne odoslal babi ele Zobraziť príspevok
              Tak ty dievča len pekne rýchlo začni piť, lebo sa ti zahusťuje krv a namáhajú ľadviny, na to môžeš doplatiť. V tele ti zostávajú toxíny, s tým sa nehraj. Priznám sa,aj ja málo pijem, lebo statrý človek cíti smäd, len keď je už hydratovaný. Navar si konvicu bylinkového čaju, najlepšie nejaký čistiaci a pomaly popíjaj. Pred obedom by sme mali mať v sebe už 1 a pol litra tekutiny. Káva vysušuje, tá sa nepočíta, polievka áno. Ja sa stále snažím polepšíť, ale veľmi mi to nejde, ešte doobeda ako tak, ale poobede ma tu zdržujete a ja nemám kedy ísť sa napiť. Tak, konečne som to na niekoho zvalila!

Babi ele choď sa napiť, mám tu pohár vody. Na zdravie!
              Pekný deň - finaja

Komentár

Pôvodne odoslal babi ele Zobraziť príspevok
                .... lebo statrý človek cíti smäd, len keď je už hydratovaný...
                Pred obedom by sme mali mať v sebe už 1 a pol litra tekutiny.
                Káva vysušuje, tá sa nepočíta, polievka áno. Ja sa stále snažím polepšíť, ale veľmi mi to nejde, ešte doobeda ako tak, ale poobede ma tu zdržujete a ja nemám kedy ísť sa napiť. Tak, konečne som to na niekoho zvalila!
                Mala si na mysli dehydrovaný.
                Človek by mal vraj vypiť denne 2,5 - 3,5 l tekutín (podľa váhy). V lete a pri zvýšenom potení vraj aj viac!!!
                Neviem kde na toto množstvo prišli, v mojom prípade to však nesedí.
                Čaj nepijem, a polievky jedávam málokedy a na zapitie liekov spotrebujem denne tri poháre tekutiny.
                Napriek tomu je 1.5 litra tekutín maximálna množstvo, ktoré ešte v priebehu celého dňa po troškách do seba dostanem. Nech sa snažím, ako chcem!
                Ak sa snažím do seba nasilu naliať viac , napína ma na vracanie, v bruchu mám ťažobu a v žalúdku mi ločká.
                Silne pochybujem, že by môj organizmus takto reagoval, keby skutočne potreboval také množstvo tekutín!
                A ešte jedno: že sa káva ako tekutina nepočíta, lebo pôsobí močopudne, chápem. Aj alkohol, ktorý vysušuje.
                Nejde mi však do hlavy, prečo sa ako tekutina nepočíta mlieko?
                Že sa nepočíta, som čítala vo viacerých publikáciách.

Komentár

Pôvodne odoslal dada Zobraziť príspevok
                  Mala si na mysli dehydrovaný.
                  Človek by mal vraj vypiť denne 2,5 - 3,5 l tekutín (podľa váhy). V lete a pri zvýšenom potení vraj aj viac!!!
                  Neviem kde na toto množstvo prišli, v mojom prípade to však nesedí.
                  Čaj nepijem, a polievky jedávam málokedy a na zapitie liekov spotrebujem denne tri poháre tekutiny.
                  Napriek tomu je 1.5 litra tekutín maximálna množstvo, ktoré ešte v priebehu celého dňa po troškách do seba dostanem. Nech sa snažím, ako chcem!
                  Ak sa snažím do seba nasilu naliať viac , napína ma na vracanie, v bruchu mám ťažobu a v žalúdku mi ločká.
                  Silne pochybujem, že by môj organizmus takto reagoval, keby skutočne potreboval také množstvo tekutín!
                  A ešte jedno: že sa káva ako tekutina nepočíta, lebo pôsobí močopudne, chápem. Aj alkohol, ktorý vysušuje.
                  Nejde mi však do hlavy, prečo sa ako tekutina nepočíta mlieko?
                  Že sa nepočíta, som čítala vo viacerých publikáciách.
                  To si sa potešila, čo? No nevídali, dve písmenká sa stratili!
                  Skutočne, o tom mlieku rozmýšľam aj ja, veď obsahuje nejakých 70% vody! Ale asi keby sme ho denne vypili 1 - 2 litre, to by sme sa pretučnili, prevápnili a prebielkovinili.
                  Ja mám tiež problém dostať do seba naraz viac ako 3 - 4 glgy, tiež to brucho nechce a tiež mám z toho ťažobu. Na kilo váhy sa má vypiť 40 ml tekutiny, píšu múdre knihy. No ja som sa do toho pustila, ráno než vstanem vypijem asi dve deci, po troškách, potom dve deci teplej vody, potom si naplním pohár a po troškách upíjam, potom čaj na raňajky, potom 3 - 4 dl s liekmi, ale na etapy, ak nesedím v nejakej čakárni, tak ešte do obeda nejaké to deci vypijem, potom zase čaj a potom už na to slávnostne zabudnem, až keď ma smädí. Ale skúšam to stále, tak snáď sadopracujem aspoň dvoch litrov. A vraj 8 pohárov vody nalačno, keď chceš schudnúť! To by som sa utopila sama v sebe!!
                  ä
                  to som ja,koza,vaša mama!

Komentár

Pracujem...
                  X