Strana 1 z 12 12311 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 117

Téma: Medziľudské vzťahy

Dátum vstupu
    Aug 2009

Je tento príspevok dobrý, vecný a osožný? Áno | Nie

Predvolené Medziľudské vzťahy

V poslednom čase ma ohúrili dve správy : najprv tú druhú, včerajšiu, lebo tá je hrozná. Ani neviem, či to dokážem dobre napísať, lebo sa mi trasie celé vnútro.
    V telke hlásili, že kdesi v Južnej Amerike /zabudla som štát/ už 30/!/rokov existuje banda, ktorá unáša a vraždí ľudí a ich TUK predáva do Talianska kozmetickým a farmaceutickým firmám. Tie ich používajú napr. na vyplňovanie pier CELEBRÍT a na vyrovnávanie vrások!!! Je to niečo tak príšerné, že sa mi ani nechce veriť, že môže byť firma - a ešte v Taliansku - kde sa neštítia takéhoto svinstva. A teraz si predstavte, že taká úžasná kráska, ktorá už je taká rozkotená, že od dobroty nevie, čo so sebou, nosí v papuli /nemôžem to ináč nazvať!/ tuk mŕtvoly!! BŔŔŔ! A čo je to za beštie, ktoré dokážu s ľuďmi , s ľudským telom, narábať ako so zarezanou hydinou. Nikdy som veľmi neverila tomu, že kradnú ľudí, aby predávali časti ich tiel na transplantáciu, ale už verím. A ani sa mi to nezdá až také strašne hnusné, ako to prvé!
    Čo sa to stalo so svetom? Darmo sa nehovorí, že koho chce Boh potrestať, toho raní slepotou. Naša nebetyčná pýcha nás priviedla k tomu, že sme primitívne národy považovali za menejcenný tovar a vnucovaním svojej " civilizácie" sme ich spravili tak isto chamtivými, lenivými, vypočítavými a bezcitnými, ako sme my sami. V mene civilizácie sme vykynožili celé národy, ktorých kultúra bola taká vysoká, o akej sa nám ani nesnívalo! Teraz budeme žať plody svojej pýchy - už začíname. Za bieleho dňa na ulici uprostred ľudského davu vás pomätenec pichne anestetickou látkou, urobí si s vami čo chce a zmizne bez stopy.
    Stále a stále sa mi vracia predstava starej ríše rímskej, ktorá sa rozpadla na vrchole svojej slávy , moci a bohatstva.
    Som preplnená pocitmi a slovami, ale neviem si ich utriediť.
    Čo vy na to?

Dátum vstupu
    Oct 2009
    Články v blogu
    103

Predvolené medziľudské vzťahy

Citácia Pôvodne odoslal babi ele Zobraziť príspevok
    V poslednom čase ma ohúrili dve správy : najprv tú druhú, včerajšiu, lebo tá je hrozná. Ani neviem, či to dokážem dobre napísať, lebo sa mi trasie celé vnútro.
    V telke hlásili, že kdesi v Južnej Amerike /zabudla som štát/ už 30/!/rokov existuje banda, ktorá unáša a vraždí ľudí a ich TUK predáva do Talianska kozmetickým a farmaceutickým firmám. Tie ich používajú napr. na vyplňovanie pier CELEBRÍT a na vyrovnávanie vrások!!! J
    Toto som v telke nezachytila, ale keď som si toto tu prečítala tak ma to ohúrilo, že som nevedela zaspať.Je toto možné ? Keď si predstavím tie celebrity aj u nás, čo si dali vypĺňať pery a vyhladzovať vrásky a majú to z takéhoto" materialu " tak mi je prepáčte na vracanie. Ak je toto pravda, kam povedie ešte ľudská zvrátenosť ? Kam sa svet uberá ?Ľudská pýcha, samopašnosť a honba za peniazmi už nemá hraníc ?
    Mnohí ľudia Boha vytesnili zo svojich životov a teraz už neni úcta a rešpekt k nikomu a k ničomu. " Človek" ty namúdrejší tvor na zemi kam kráčaš ???

Predvolené

Čo vy na to?
    To čo píšeš je strašné. Nie je to však problém tejto doby - ľudia sa správali hrozne, odkedy sú ľuďmi. Dnes sa o tom však skôr dozvieš vďaka médiám.
    Takže nevinil by som z toho dnešnú dobu, ľudia boli takí vždy, len s tým rozdielom, že dnes to vidíme každý večer v správach.

Dátum vstupu
    Oct 2009
    Články v blogu
    103

Predvolené medziľudské vzťahy

Citácia Pôvodne odoslal Administrátor Zobraziť príspevok
    To čo píšeš je strašné. Nie je to však problém tejto doby - ľudia sa správali hrozne, odkedy sú ľuďmi. Dnes sa o tom však skôr dozvieš vďaka médiám.
    Takže nevinil by som z toho dnešnú dobu, ľudia boli takí vždy, len s tým rozdielom, že dnes to vidíme každý večer v správach.
    Admin, chcel si napísať, že nie je to problém " len " tejto doby. Je to problém aj tejto doby, vieme, že ľudia aj v minulosti páchali ohavnosti, páchajú aj páchať budú.Ale kedy človek pochopí, že škodí nielen druhým, ale aj sám sebe. ?"Moc " peňazí zatemńuje ľudský rozum a cit a to je na tom to strašné. absurdné a nemorálne.

Dátum vstupu
    Aug 2009

Babinkaaninka, presne si vystihla, ako sa aj ja cítim. Pohoršujeme sa nad Sparťanmi, ktorí zhadzovali postihnuté deti zo skaly a nad Maymi, ktorí prinášali bohom živé obety a nad Indmi, ktorí upaľovali /či ešte upaľujú?/ s mŕtvym mužom aj jeho manželku, ale to oni nerobili z chamtivosti, pre napchatie svojich vrecák!
    Vieš, Admin, možno ba určite si vzdelanejší než ja a viacej vieš a súhlasím, že na svete sa vždy robili svinstvá /pozri Báthoryčku - ak je to pravda!/, ale takáto zvrhlosť? Veď dobre, primitívni a chudobní Indiáni + mafia, to by som pochopila, ale "civilizovaní" ba vysoko civilizovaní Európania, vzdelanci, lekári _ nie, to nemôžem pochopiť ani predýchať.
    Teraz ti idem niečo navrhnúť na tvoju odkazovňu.

Dátum vstupu
    Oct 2009
    Články v blogu
    103

Predvolené Medziľudské vzťahy.

Nedávno som mala návštevu Z Nemecka. Moja neter,ktorá sa narodila na Slovensku
    , do skončenia strednej školy žila tu, je to 40 rokov dozadu .Vysokú školu už študovala v Nemecku, je lekárka. Jej matka je Nemka a tak celá rodina odišla do Nemecka, žiju v Mníchove.
    Keď išla autom po diaľnici už tu na Slovensku videla na ceste havarované vozidlo. Pred ňou išlo veľa áut, ale ani jedno nezastavilo. V aute bola zranená mladá žena a dieťa . Neter poskytla prvú pomoc a zavolala záchranku.
    Pýtala sa ma, čo sa stalo so Slovákmi, že zostali takí nevšímaví a ľahostajní k pomoci iným ľuďom ? V Nemecku sa vraj s takou ľahostajnosťou ešte nestretla.
    Teda pýtam sa aj ja, kto pozná odpoveď ?

Dátum vstupu
    Aug 2009

Ja poznám. 40 rokov totality. 40 rokov držať hubu a krok. 40 rokov potierania Boha. 40 rokov vymývania mozgov. 40 rokov nemiešať sa do ničoho. A predtým veky života nevzdelaných ľudí, chudobných, zotročených, závistlivých, skrátka Ťapákovcov. To asi nevieš, že Ján Kollár /Slávy dcera/ nazval slovenský národ národom pastierov svíň? Darmo si niekto vymýšľa Starých Slovákov a slovenských kráľov. Nemali sme kráľa, ani vlastnú vládu, len tých čo mali psiu kožu v truhlici amysleli si, že sú lepší ako ostatní, ale boli takí istí, s holými zadkami a prázdnymi hlavami. Tých posledných pár desaťročí národného obrodzovania to nezachráni.
    Asi sa to väčšine nebude páčiť, tak len do mňa!

ana Hosť

Predvolené Medziludské vzťahy

...V telke hlásili, že kdesi v Južnej Amerike /zabudla som štát/ už 30/!/rokov existuje banda, ktorá unáša a vraždí ľudí a ich TUK predáva do Talianska kozmetickým a farmaceutickým firmám. Tie ich používajú napr. na vyplňovanie pier CELEBRÍT a na vyrovnávanie vrások!!!
    Pred asi pol rokom bolo zverejnené v médiach; že jedna zahraničná výskumná spoločnosť odkupuje ľudský tuk na kozmetické výrobky. Samozrejme našli sa taký ktorí sa chceli svojho tuku zbaviť za peniaze.....
    Potom bolo zverejnené že média úmyselne dali tento šplech do médií, vlastne to bol test na mentalitu ľudí ?!

Na vyplňovanie pier celebritám sa používa BOTOX; je to výťažok z toxického jedu Botulitoxín - Botulín, ktorý sa ľudovo nazýva klobásový jed, môže to byť jed aj z húb, tento jed poškodzuje nervovú sústavu.
    Z Botulínu sa využíva tento jed v malom množstve pod názvom BOTOX, na vyhladenie vrások a pier, používa sa proti starnutiu.
    Jed z Botulínu sa využíva aj v kozmetických a lekárskych oblastiach.
    Naposledy upravil ana; 25.11.2009 o 10:18

Dátum vstupu
    Aug 2009

Ako som kúpila, tak predávam! O botulotoxíne viem, je to často aj v reklame. Aká je pravda s tým tukom, neviem posúdiť, ale už len pomyslenie je hnusné.
    Idem dať správu do HUDBY, pozri si tam, aj ostatní!

ana Hosť

A na svojej každodennej ceste za svetlom,
    stretla som sa s výzvou - postaviť sa svetu tvárou v tvár
    a zmeniť cestu, po ktorej kráčam.

Nechávam sa unášať prúdom svojich myšlienok a pocitov. Uvedomujem si, že duchovno pre mňa znamená pozitívne zmeny v mojom živote, v mojich postojoch a konaní. Čím viac sa sústreďujem na čisté myšlienky lásky a dobra, tým šťastnejšie a láskyplnejšie sa stávajú moje dni.
    Vnímam východ Slnka a radujem sa z neho, akoby som ho zažívala po prvýkrát. Chcem si ho zapamätať do detailov.
    Pozorujem farebný tanec motýľov v záhrade a cítim takú úžasnú radosť...

"To, na čo myslím, sa odráža v celom mojom konaní. Mám vždy na výber, či budem myslieť na svetlo a prežijem deň v radosti alebo na tmu a môj deň bude plný smútku, zloby, posudzovania."
    Volím svetlo a lásku, lebo chcem žiť naplno!

Z myšlienok; Anna zo zeleného domu
    Doplňujem je to aj moje krédo, nehovorila som len o peknom čítaní, hovorila som o Medziľudských vzťahoch
    Naposledy upravil ana; 27.11.2009 o 09:09 Dôvod: doplnenie príspevku

Pravidlá prispievania