3 spôsoby ako jej „povedať“ ľúbim ťa. Čo tak to napísať?

Patríte aj vy k tým mužom, ktorí zo seba nevedia dostať tie najkrajšie slová, ktoré chce žena počuť? Nenechajte partnerku tápať a svoje city jej vyjadríte aj tak. Ako? To sa dočítate v tomto článku.

3 spôsoby ako jej "povedať" ľúbim ťa. Čo tak to napísať?
(zdroj: unsplash.com)

1. Tá správna fráza

V prípade, že vám robia problém slová ako „ľúbim ťa“ , či „milujem ťa“ , tak si nájdite také, ktoré vám guču v hrdle nespôsobia. Jestvuje mnoho fráz, ktorými prejavujete svoje city, tak vyberte. Môžete jej povedať napríklad niečo takéto: „Si pre mňa to najdôležitejšie“ , “Bez teba si neviem predstaviť život”, “Chcel by som byť už iba s tebou”. A je ich omnoho viac. Žena aj z takéhoto vyznania pochopí, čo v svojej hĺbke znamená.

2. Hýčkajte váš vzťah

V súčasnosti sme všetci zaneprázdnení a tak sa váš vzťah môže dostať na druhú koľaj. Ak mu ale dáte prioritu číslo jeden, budete sa mu venovať, partnerke neustále dokazovať svoju náklonnosť a mať radosť zo spoločného času, ďalšie slová ani netreba. Váš pozitívny prístup jej povie za vás, že ju skutočne milujete.

3. Napíšte to

Niekedy je to tak, že sa veci hovoria ťažšie a preto je skvelý nápad napísať ich. V súčasnosti existuje mnoho spôsobov komunikácie na diaľku, tak jeden zvoľte a skúste to takto. Vyjadrenie citov jej pošlite napríklad do SMS-ky alebo jej jednoducho nechajte na vankúši lístok s nápisom “ľúbim ťa”. Takéto vyznanie si vie aspoň opakovane pozerať.