Na čo si dať pozor, ak nechcete prísť o “mužstvo” pri sexe so zadanou

Najväčším lákadlom pre veľkých chlapcov sú zadané baby. Mnohé majú sexi telo, super vlastnosti, sú to ženy, ktoré neostali „na ocot“. Také ženy sú atraktívne pre mnohých mužov a niekedy aj samy zistia, že ani im jeden nestačí. Obšťastňovať zadanú a bez ohrození samého seba má však svoje pravidlá, ktoré treba poznať, aby ste sa nepopálili.

Na čo si dať pozor, ak nechcete prísť o “mužstvo” pri sexe so zadanou
(zdroj: unsplash.com)

Nebude to romantický vzťah

Za žiadnu cenu nehľadajte u vydatej ženy romanticky vzťah. Žena je totiž odjakživa strážkyňou rodinného krbu aj svojej vlastnej rodiny. Čo s toho vyplýva? Že nebude lietať z hniezda do hniezda, ale občas vyletí, ak si chce vyhodiť z kopýtka. Buďte pripravený na to, že vám bude s ňou dobre, sexuálne môže byť ako nevybúrené tornádo, pretože doma je to už stojatá voda, no na romantické večere a vodenie sa za ruky, môžete zabudnúť.

Neprezraďte sa

I keď ste slobodný, opatrnosti nie je nikdy dosť. Nevolajte jej, nepíšte jej a nevyhľadávate ju bez prípravy. Skrátka, v tomto prípade sa správajte úplne opačne, ako sa to pri ženách bežne považuje za správne. Teraz vy budete ten, komu sa ozve ona ako prvá. Čo hrozí za porušenie pravidla? Ak sa k tej správe nedostane ako prvá ona, tak máte problém.